Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 Éves lány palotapincsimnek...

Papa777 kérdése:

8 Éves lány palotapincsimnek mit adjak hogy koptassa a fogát? Csontot tudom hogy nem szabad neki adni, de a mű csontot meg nem nagyon rágja.

Figyelt kérdés
Keményebb zöldséget, mint pl: sárgarépa nyersen azt szoktam neki adni.

2012. júl. 5. 13:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Amúgy úgy van a palotapincsiknél, hogy egy embert választ ki falkavezérnek, én még gyerek vagyok és sajnos nem engem választott ki hanem anyut. Úgy értem hogy nekimegy más kutyának, hogy odamorog meg megugatja utána majd megszokja 2. találkozásra. amúgy nagyon értelmes kutya, és okos is hűséges volt sosem szökött el csak amikor egészen pici volt. Tehát nincs ő rosszul nevelve, ez az egy hibája van, hogy megmorogja azokat a kutyákat akiket nem ismer.
2012. júl. 9. 20:51
 12/14 A kérdező kommentje:
Vettem neki levesbefőtt csontot. Nagyobb a csont mint a kutya :DDD De nagyon be van rá indulva. El sem megy mellőle. Ami van rajta nagy cupák meg porcogó inkább azt rágja mint magát a csont részét, de ahogy látom nagyon ízlik neki. Annyira izgatott, hogy akkora a szeme mint egy kamion:DDDDD
2012. júl. 10. 13:30
 13/14 A kérdező kommentje:

Egy pár órával ezelőtt elvettem tőle a csontot, mert annyira izgatott volt miatta, lese szállt róla, amikor elvettem tőle akkor is 1 órát kereste. Majd este visszaadom neki. Olyan cuki volt kidülledt a szeme az izgalomtól:DD

Amúgy számíthatok arra, hogy más lesz a széklete a csont miatt? Magát a csont részt nem nagyon tudja megenni csak rágni, de a cupák meg a husi részét mind megette róla.

2012. júl. 10. 19:06
 14/14 A kérdező kommentje:
Pulykanyakat is adtam neki és azt nagyon szereti.
2012. aug. 14. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!