Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor kezdenek mozogni az...

Mikor kezdenek mozogni az anyaméhben érezhetően a kiskutyák?

Figyelt kérdés
Dobermann az anya és ha fontos az apa is szóval fajtiszta!
2012. júl. 5. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
kicsit túl a félidős vemhességen már fogod érezni :-)
2012. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
első: köszi szépen!:)
2012. júl. 5. 14:56
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok, hogy te is bekerültél a tudatlan, felelőtlen, ostoba és szadista szaporítók hosszú sorába, kedves, drága kérdező.
2012. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
attól hogy törölteted a válaszom,attól még igazam van..
2012. júl. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
rosszindulatúak vagytok............
2012. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem küldenél nekem privátba képeket a szülőkről?
2012. júl. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Milibindi ***** válasza:
Kb 6 héttől érzed , és olyan 7,5- 8-tól fog hullámzani a hasa . Ne törődj az ilyen gonosz , rosszindulatú megjegyzéssel, hogy szaporító vagy meg miért nem ivartalaníttattad inkább , mindenkinek joga van eldönteni , hogy akar-e kiskutyát vagy nem amennyiben keres majd gazdit a piciknek.
2012. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ma 21:58

"mindenkinek joga van eldönteni , hogy akar-e kiskutyát vagy nem amennyiben keres majd gazdit a piciknek."

Persze, ehhez joga van. De ahhoz már nincs, hogy akár 6-8 kölyök életét tönkre tegye a tudatlanságával és felelőtlenségével. Hogy saját kénye kedve szerint kihasználja a kutyáját, leterhelje, károsítsa őt. Hogy veszélyeztesse az alom és a szuka életét a hozzá-nem-értésével. Hogy még több kutyát juttasson közvetetten vagy közvetlenül rossz körülmények közé, menhelyre, utcára. Hogy tönkre tegyen egy egyébként kiváló fajtát!

2012. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Milibindi ***** válasza:
Tönkre tegye a fajtát???? Inkább az úgynevezett tenyésztők teszik tönkre a fajtát!Alattunk lakó nő spánieleket tenyésztett kannal mindenféle champion győztes stb. Nem tudott olyan spániel kölyök a környékre kerülni , aki ne lett volna rokonságban az ő kutyájával apja (sőt az ő állítása szerint az összes csoki színű az ő Lopez nevű kanjától származik) ,nagyapja, innnentől kezdve adott a beltenyészet, ami pl.ideggyengeséghez stb vezethet. Vagy egy másik beagle tenyésztő házaspár szintén mindenféle díjnyertes állításuk szerint 600 kölyke született na ez a szaporítás! Ők teszik tönkre az adott fajtát!Ők a szaporítok nem a kérdező aki egyszer pároztatja a kutyáját , igaz nem tudom mennyire volt körültekintő, hogy biztos nem rokonok-e ,egészséges-e stb. A legdurvább egy dalmatás story apja anyja díjnyertes volt anya már nem tudom minek a szépe díját is elnyerte ,mindkettő vesebetegségben pusztult el ismerősöm kutyusa 2 évesen lett beteg és 7 évesen halt meg! Nem számított, hogy betegek a szülők csak az , hogy díjnyertesek, igen tényleg ritkán lát az ember annyira gyönyörű kan mint ez a kutyus volt, de ez embertelenség! Ezeket ítéld el ne a kérdezőt!
2012. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem áll szándékomban a piciket kirakni az utcára vagy menhelyre amúgy meg azt olvastam hogy ha legalább egyszer nincsen kölyke akkor emlőrákot kaphat és már az orvos is mondta hogy ideje lenne egy alomnak ha nem akarjuk elveszíteni és azért itt kérdeztem mert többfélét hallottam olvastam és igen a piciket elfogjuk majd adni de csak olyan helyre ahol időnként megtudjuk nézni és tudjuk hogy jó körülmények közé kerül de ha nem sikerül ilyen helyre eladni őket akkor majd kérünk képeket.
2012. júl. 8. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!