Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeged környékén hol van...

Szeged környékén hol van olyan tó, amiben lehet kutyával úszni?

Figyelt kérdés
Van egy német juhászkutyám,és imádja a vizet.Olyan tóhoz kellene vele mennem,amibe én is bemehetek.Igazából Domaszékiek vagyunk,ha ahhoz tudtok közelebbit,annak inkább örülnék,oda talán sétálva is mehetnénk!
2009. júl. 10. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Állítólag Vásárhelyen van valami, de annak a víminősége eléggé változó. A Tiszával mi a baj? Mi abban szoktunk úszkálni.
2009. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
...vízminősége...
2009. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én egyszer mentem bele a Tiszába(kutya nélkül),de alig bírtam megállni. hehe

A kutyusom egyelőre még kicsi az úszkáláshoz,de minél előbb szeretnék vele menni,és először tóba vinném inkább.Ott szerintem biztonságosabb,félek hogy esetleg elsodorná a víz.Amúgy lehet a Tiszába kutyát úsztatni?Mert lehet hogy az lesz a végső megoldás...

2009. júl. 10. 19:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Símán bele lehet engedni, senki sem szól érte és sokan szokták ott úsztatni a kutyákat, ahol mi is. Az én kutyám 4 hónapos kora óta "szokja" a Tiszát, négy és fél hónaposan már úszott (most 5 hónapos). A szélén nem erős a sodrás. Először én is belementem vele a régi híd lábánál a "szabadstrandon", de ott általában sok ember van, akiket zavarhat a kutya, meg az amúgy sem kijelölt kutyafuttató sőt, mégcsak nem is strand. :) A kijelölt kutyafuttatókat az ebrendeletben találod, az ebrendeletet pedig itt:

[link]

Eszerint mi "az új Tisza-hídtól északra", az újszegedi oldalon szoktunk sétálni és úszni. A nagyobb baj, hogy ott a part kevésbé alkalmas arra, hogy az ember is bele menjen a vízbe, ráadásul a Tiszában fürdeni hivatalosan csak a kijelölt helyen szabad, tehát az együtt úszás elég nehezen kivitelezhető. Meg én az újszegedi oldalon amúgy sem szívesen megyek bele a Tiszába, a Maros miatt. :(

Jó lehet még esetleg a boszorkánysziget is, de azt mi még nem próbáltuk. Azután hallottam már olyat is, hogy Sándorfalván van valami tó, ahol szoktak kutyákat úsztatni, de azt nem tudom hol van és milyen.

2009. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
okés majd megnézem!:D de szerintem a sándorfalvinak utána nézek,onnan van a kutyám is:D amúgy gondolom a kijelölt kutyaúsztatókba ember nem mehet be..xD szóval oda majd csak őt engedem.Amúgy az enyém 2 hónapos és 2 hetes:D
2009. júl. 11. 12:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Bár nem mai kérdés, talán már meg is találtad ezt a helyet, de itt:

[link]

Talán még más szegedinek segít, aki idetalál :)

2012. jún. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!