Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A boxerem 8 éves, és a hátsó...

A boxerem 8 éves, és a hátsó lábán nőtt egy kis tojásnyi " zsírdaganat". Ugyan nem fájtatja, és nem akadályozza semmiben, de nem kellene eltávolíttatni?

Figyelt kérdés
Félek,hogy fájni fog neki, vagy altatás során problémák merülhetnek fel.Megműttessem, vagy inkább ne? Járt már valaki hasonlóan?
2009. júl. 10. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Honnan veszed, hogy zsírdagadat és nem rosszindulatú?

Végeztél szövettani elemzést? Vidd orvoshoz, ő majd megmondja mi a teendő!

2009. júl. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a kedves hozzászólást,képzeld ,egy kicsit értek hozzá,bár " nem végezetem szövettani vizsgálatot". Légyszi olyanok vlaszoljanak akik nemcsak beszólogatni akarnak, hanem volt már hasonló problémájuk a kutyájukkal. Azt magamtól is tudom, hogy orvosnak meg kell mutatni, köszi....
2009. júl. 10. 15:24
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Elöszőr is megkellene minnél előbb dokinak mutatni és ő tud majd értelmes választ adni a kérdésedre. Ő sokkal jobban ért hozzá mint akik ide tévednek. Minnél előbb felkeresed annál jobb. Ne hezitálj sokat.
2009. júl. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne eltávolíttani. De tényleg, honnan tudod, hogy nem rosszindulatú? Nem értem, hogy milyen választ vársz azon kívül, hogy vidd orvoshoz... Ha valaki azt mondja, hogy "persze, az én kutyámnak is volt hasonlója, nem vittem el dokihoz, 10 évig még elélt vele", akkor te sem viszed el?
2009. júl. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hagyjuk inkább,úgy látom itt nem kapok hasznos tanácsot./... és igen ,vártam volna egy hozzáértő ,vagy legalább hasonlóan járt kutyatulajdonos tanácsát.../
2009. júl. 10. 16:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban el kell vinni megnézetni, de ha jól tudom a boxer hajlamos a zsírdaganatok kialakulására. Ám sokkal jobb, ha hivatalosan kimondják, bizony ez csak egy esztétikai hiba, nem rákos daganat.

Én legalábbis biztos akarnék lenni benne.

2009. júl. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia!

ugyan nem nekem de ismerősömnek van ilyen jellegű problémája neki el is fekéjesedett ez a dudor! vdd dokihoz mert kezelni kell,ha nem sajna nőni fog és fekéjesedni!

2009. júl. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi lett a kutyussal?
2011. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!