Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek azok a nyilvános...

Melyek azok a nyilvános helyek, ahova kutyát is be lehet vinni? Ti hova viszitek a kutyátokat, mikor nem játszani, vagy állatorvoshoz mentek? Posta, bolt, piac, parkok?

Figyelt kérdés
van erről esetleg törvény, vagy jogszabály, esetleg egy-egy ilyen intézmény saját maga engedélyezheti/tilthatja ki a kutyákat? Egy bankról tudok, ahova be lehet vinni, de már a nevére se emlékszem?
2012. júl. 6. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan hely, amire ÁNTSZ-es előírás van (pl strandok, élelmiszerboltok, stb), és vannak, ahol a tulaj jóindulatától függ, h beengedi vagy sem.
2012. júl. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kutyának nem túl jó érzés egy postán várakozni, vagy a zsúfolt piacon - ahol 100 ember rálép - sétálgatni. Vagy kutyázok vagy vásárolok/ügyet intézek. Mindenkinek jobb így.
2012. júl. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem meg a kutya élvezi, hiszen minden figyelem ráirányul! Aki szereti a kutyákat, az nem is megy el mellette, minimum mond rá egy-két aranyos dolgot, vagy esetleg meg is simogatja. Aki meg nem szereti, az megy tovább. Én személy szerint sajnálom, hogy sehova sem lehet bevinni őket, mert egyrészt időt spórolnék vele, többet lehetnék a kutyával is, másrészt kimarad sok élményből, és behatásból!
2012. júl. 6. 09:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És egy kutyának milyen élmény a kirakatbámulás? Vagy a piac? Nem értelek, ha elmész a postára nem a csekked/leveled adod fel? Vagy ott is labdázol a kutyáddal?
2012. júl. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
71%

Előző, a kutyának nyilván nem a kirakat bámulás az élmény, hanem az, hogy a gazdival lehet, új szagokat, új környezetet fedezhet fel.


Kérdésre válaszolva: én Erzsébeten lakom, nálunk a boltba, a lottózóba, a sörözőbe is bejöhet a kutya. Sőt, én is egy üzletben dolgozom, és hozzánk is kutyával jönnek a vevők :)

2012. júl. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nyilván, ha a kutyámmal vagyok, nem fogok nagybevásárlást tartani a teccsóba. Egyébként én a postán még sose álltam sorba, és mindent el tudok intézni 5 perc alatt, szóval nem kellene próbára tennem a kutyám türelmét sem. Én például sokkal vidámabb vagyok, ha a kutya is velem van, és nem is unatkozok, meg gondolom ő se, mert hiszen velem van. és nagyon sajnálom, hogy itt se lottózóba, se kocsmába, se boltba nem vihetem be :(
2012. júl. 6. 13:56
 7/7 anonim válasza:
60%

Én mindenhová beviszem magammal a kutyát.(kis csivi pincser keverék) Lottózóban, kocsmában, bankban nem szólták érte, sőt... a postán is csak egyszer, de utána néztem, nem tiltja ott sem semmi, csak rossz napja volt az öreglánynak.

Tőlünk Nyugatabbra pl. orvosi rendelőben víz van kirakva a kutyáknak.

De hát az előző válaszadókból is látszik mennyire korlátoltak a magyarok és miért tart itt ez az ország.

2013. máj. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!