Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnem 6 honapos babamat...

Szeretnem 6 honapos babamat nyilvanos helyre vinni pancsizni, a termalvizbe vihetem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Gyorsan leírom,mielött mindeki elkezdené,hogy nem szabad.

A termálvíz meleg vizet jelent,nem egyenlő a gyógyvízzel(ott ki is van írva,hogy gyerek nem mehet be)

Tavaly volt 6 hós a babán,annyira nem volt oda magáért a vízért,viszont nagyon jókat aludt és evett(amúgy nagyon rossz evő)

Egy próvát megér. Próbáld meg fokozatosan,mindig kicsit tovább.

Ha kint lesztek mindenképp naptej,sapi,fürdőruci a leégés miatt(olyan búvárruha szerű) és 11-16 közt mindenképp árnyék.

Amúgy pedig nagyon jó strandolást!! :))

2011. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Nyugodtan viheted. Ha az otthoni pancsit szereti, akkor ezt is fogja, legalább is nálunk így volt. Sapka, úszógumi, sűrű naptej és indulhattok :)
2011. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

A termálvízzel pont azért van gond mert meleg, kedves első!


Ugyanis meleg vízben, a sok lábáztató felnőttről bekerülő bacik, extra gyorsan szaporodni kezdenek. Aki kívánja ezekben fürdetni a 6 hónapos gyerekét az tegye nyugodtan, aztán lehet majd kezelni különféle nyavajákkal. A húgom 2 évesen így kapott pl. ótvart. Én biztos nem vinném bele. Inkább természetes vizet keresnék.

2011. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Viheted nyilvános helyre, de a termálvízbe nem szabad ilyen kicsit vinni (a legtöbb helyen ki van írva, hogy 12 év alatti gyerek ne menjen be - a fiamat mondjuk már 9 évesen simán beleengedtem, de ilyen picit azért ne).
2011. júl. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Csak tudnám miért lettem lepontozva...

Az ok,hogy bacik,de azok hol nincsenek?? Akkor ne menjünk az utcára meg sehova.

Vannak baba pancsolók,oda nem jár más csak babák,viszont oda tényleg nagyobb gyereket érdemes vinni,mert szülő nem nagyon mehet be.

Na meg azért megnézném milyen termál vizes medencére van kiírva(ami ált. termálvíz+hidegvíz),hogy babákat nem lehet bevinni-hétvégén voltunk Zalakaroson a ma már 17 hósunkkal és fél éves körüli babák lazán voltak bent.


[link]

2011. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors valaszokat
2011. júl. 22. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!