Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhász és egy Csivava?

Német juhász és egy Csivava?

Figyelt kérdés

Szeretnénk venni egy Német juhászt. Aztán 1-2 évre rá hozni szeretnénk menhelyről nagy valószínűséggel valami Csivava keveréket.

Egy Német juhász és egy Csivava el tudna egymással játszani?



2012. júl. 6. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Önfeledten játszani nemigen fognak a méretbeli különbségek miatt.


Legalábbis a személyes tapasztalatom ezt mutatja.

A mi kutyánk imád játszani másokkal.

Közepes testalkatú, a hozzá hasonlókkal és a nagyobbakkal szuperül elvan, de pl. yorkival, tacskóval egyszerűen nem tud mit kezdeni.

Először próbálkozott, aztán beleunt, hogy a kisebbek folyton felborulnak és visítoznak, így mostanában már csak megszaglássza a kisebb kutyákat és nem is foglalkozik velük.


Egy német juhász még nagyobb, a miénk csak 21 kg-os, de ha nem is fogj bántni, max. eléldegélnek csendben egymás mellett.

Hacsak a csivava nem fogja terrorizálni a nagyot, bár ha igazi német juhász, akkor nem hiszem, hogy hagyná magát :)

Bár ennek meg lehet, nem lenne jó vége...

2012. júl. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát játszani nem tudnának túl jól. A kergetőzés esélytelen lenne, meg a birkózás is, hacsak a német juhász nem dobja a hátára magát és hagyja hogy a csivi a fején ugráljon birkózás címén.
2012. júl. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 6. 18:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam anno egy gazdit két kutyával sétálni rendszeresen, méghozzá egy csivavával és egy újfoundlandival. Nagyon vicces látvány volt, a kis csivi ott menetelt a nagy mackó mellett és időnként besétált alá is, a maci meg mindig figyelte. Ha jött egy másik kutya és megijedt a csivi, mindig odarohant a testőrje mellé :DDD így nem kekeckedett velük senki! Hihihihi
2012. júl. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
[link] Nézd meg milyen szépen játszanak.
2012. júl. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon édes! :DDD És biztos nem lesz egy félős csivi...
2012. júl. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A videóban a csivava még kölyök nem?


Azért ezt nem nevezném igazi, önfeledt játéknak.

Erről beszéltem, hogy igazán belemelegedni nem tudnak, max a csivava pöröghet be, de a németjuhásznak tartania kell magát.

Egy jó játék szerintem nem itt kezdődik, ezek csak jól elvannak egymással.

2012. júl. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Erről a kérdésről eszembe jutott egy videó-bár a nagytestű jelen esetben dobermann,de imádnivalóak a videóik,amint a kis csivivel játszanak és kergetőznek :)

http://www.youtube.com/watch?v=CpAweOofWvQ

2012. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!