Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pumi terápiára?

Pumi terápiára?

Figyelt kérdés
Alkalmas lenne-e egy pumi terápiára? Kicsi kora óta erre lenne nevelve, szoktatva. Bohókás kinézetét biztos nagyon szeretnék a beteg gyerekek. Szerintetek?
2012. júl. 6. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt ne itt kérdezd meg. Ahol terápiás kutyákkal foglalkoznak. Túl sok itt a z okoskodó, hozzá nem értő.
2012. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem csak fajta, hanem főleg egyedfüggő. A pumi pörgős, ugatós, csipkelődésre hajlamos és egygazdás kutya. Nem éppen tipikus terápiás eb, nem szeret idegeneknek bohóckodni. Lehetséges ilyen egyedet kifogni, de nem annyira kölyökkorban, inkább növendékként, mikor már jobban kialakult a személyisége.
2012. júl. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem minden kutya alkalmas terápiára. Alapvetően olyan fajtát keresnék, aki mindenkivel ugyanolyan barátságos. Ez a pumira nem mondható el, van akivel olyan ridegen bánik, mint egy jégcsap. Az a fajta, melyik jelleméből adódóan idegenekkel szemben bizalmatlan, szerintem nem való terápiás célra. Azt tudnám javasolni neked, hogy olyan keveréket keress, aki kinézetre pumi, viszont jellemre nem. Biztosan van ilyen, csak nem könnyű megtalálni.
2012. júl. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!