Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy felnött kutyát aki megvan...

Egy felnött kutyát aki megvan nevelve pl staffi roti pit hogy lehet ellopni 1 háztól? Sok ilyen van?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 06:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én inkább olyan esetekről hallottam amikor kölyökkorban lopják ki a kutyát a kertből. Szerintem ezen fajták felnőtt egyedeivel épeszű ember nem próbálkozna, akármilyen barátságosak is egyébként. De pl. egy kis cuki kutyát felnőttként is simán ellopnak, nem messze tőlünk cocker spánielt vittek el felnőttként. Egy öreg nénié volt, épp megfürdette és kiengedte a kertbe száradni, ő meg bement a házba. Aztán a visításra szaladt ki, de akkor már késő volt, kiemelték a kerítésen és elrohantak vele.
2012. júl. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A módszert nem ismerem.

De azt tudom, hogy hol történt rengeteg rotti lopás. Utólag beszélte az egyik gazdi a szomszédjával, hogy kisebbséget hallottak telefonálni a ház környékén a következő szavakkal (Igen, kan, igen, szép kiállású).

Aznap éjjel, amikor a hátsó kertkapunk ellopták az ő kutyáikat (rotti, staffi), akik egyébként nagyon emberbarátnak lettek nevelve, a szomszéd rottija bent volt a házban, valszeg ő csak ezért úszta meg.

2012. júl. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Én erről még nem is hallottam. Ez durva, régen a kutya védte a portát most meg mi védjük a kutyát? Most akkor félteni kell a kuvaszomat? Ő is nagyon barátságos, hiába kuvasz.
2012. júl. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen világot élünk :(

Egyébként amit írtam, Cecén történt.

Mi panelban lakunk, de ha kertes házunk lenne, valszeg én sem merném felügyelet nélkül kint hagyni a kutyámat, pedig bullmasztiffom van. Leginkább a mérgezéstől tartanék, de a lopás is ugyanúgy benne van sajnos a pakliban.

2012. júl. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na ilyenkor örülök én is, h lakásban vannak. De ha éjjelre beviszik a kutyát, akkor is hallja, ha kint van valaki és jelez, de legalább nem tudják se megmérgezni, se ellopni.
2012. júl. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!