Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Staffi kölyök kutyáknak...

Staffi kérdése:

A Staffi kölyök kutyáknak melyik a jó a hám, nyakörv, vagy a fojtónyakorv?

Figyelt kérdés
Stafford

2012. jan. 4. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Először hámot. Ha megszokta hogy van rajta valami akkor nyakörv. Fojtó nyakörv csak akkor kell ha nem engedelmes , de ez nevelés kérdése.
2012. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nyakörvet szoktam rá adni csak azért kérdem a fojtónyakörvet meg csak akkor ha fegyelemre vagy ilyenekre tanítom
2012. jan. 4. 19:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyakörv, ha jól nevelt kutya, és csak sétáltatni akarod. Fojtó, ha nehezen nevelhető, és nem elég neki a sima nyakörv. Hám, ha súlyhúzásra gyúrsz vele, bár azt majd csak idősebb korában illik elkezdeni.
2012. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát vele az a baj hogy nagyon pajkos és még nem nagyon halaga rám
2012. jan. 4. 19:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ha még nagyon kölyök, akkor ne akard fegyelmezni :) Tanítgatásra elég a sima nyakörv, semmi agresszió meg követelőzés nem kell. Egyelőre elég, ha tudja, mit jelent az ül meg a fekszik, és ha jutalomfalatra megcsinálja. A feltétlen engedelmességgel ráérsz még. Tanítgasd, legyen neki játék az egész, ne akarj még rá fojtót rakni.
2012. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutyus? Le tudod fárasztani séta előtt?
2012. jan. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az én amstaffomnak 3 honapos korátol folytoja van ost 6 honapos,most veszek neki hámot,bár a folyton gyönyörűen jött és sosem kellett erősen meghuzni.Viszont azt tökéletesen megtanulta h én sétáltaom őt és nem ő engem.Szerintema folyto ajánlott addig amig nem tud szépen sétálni és utána a hám,perzse a folytoval ovatosan kell bánni nem rángatni ok nélkül.
2012. jan. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
3 hónapos de már szépen meg tanulta h ül fekszik marad meg ilyen alapokat:)
2012. jan. 5. 15:29
 9/11 anonim ***** válasza:

Fojtó nélkül is meg lehet normálisan tanítani a kutyát sétálni. Vagy legalábbis én azt az elvet vallom, hogy az esélyt adjuk meg rá.

A hámtól fog igazán húzni..

2012. jan. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na hát három hónaposan meg ne gondolkozz ilyeneken, sima nyakörv és kész. Majd ha problémái lesznek, vagy komolyabban akarod tanítani, akkor kell felszerelést váltani.
2012. jan. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!