Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyünk, hogy...

Milyen kutyát vegyünk, hogy elűzze a betörőket, ha betörnének? (lent)

Figyelt kérdés
Betörtek tegnap előtt éjjel hozzánk.Van egy kutyánk,ő epilepsziás sajnos,tehát nem tudta el kapni őket.Milyen kutya lenne alkalmas,hogy ne merjenek bejönni? Rottweiler-re gondoltunk.
2012. júl. 8. 10:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

roti is jó,de a német juhász,dobermann,kaukázusi juhász kutya,medveölő ezek a fajták garantáltan jók :)


egyik ismimhez állandóan betörtek, amióta két medveölője van azóta egyszer sem törtek be :D


de ezeknek a fajták, következetes nevelés kell és a kutyasuli sem árt!!

2012. júl. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
jajj a hülye vagyok, a kaukázusi és a medveölő ugyan az a kutyafajta csak más az elnevezés vagyis mind2-őt használják..
2012. júl. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az első választ pótolom ki: shar-pei, akita, kuvasz.
2012. júl. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Először is, mire a kutya eléri azt a kort, hogy rendesen védeni tudjon, az 1,5 -2 év. Másodszor, ha a betörő be akar menni, be is fog. Max. lemérgezi a kutyát vagy ami a legújabb trükk, hogy telenyomja purhabbal (megfullad tőle) és aztán szabad a pálya. Szerintem vegyetek inkább egy riasztót, egy normális kutya árából kijön egy jó rendszer, és az azonnal véd, főleg, ha egy vagyonvédelmi céghez be van kötve, akik riasztáskor kivonulnak.
2012. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 bunnyboo ***** válasza:
0%
igen, a rotweller jó döntés de ajánlom még: puli, pumi, bobtail, komondor, golden retwiewer, óriás schnauzer, bernáthegyi, magyar vizsla.
2012. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, egy kutya attól még hogy nagytestű, nem lesz automatikusan jó házőrző... pl: A goldik tipikusan olyan kutyák, akik képen nyalják a betörőt.
2012. júl. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 bunnyboo ***** válasza:
0%
én a kutyák nagy részét ezen az oldalon találtam: [link] a goldit is.
2012. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
a bernáthegyi se egy vérengző kutya.. szerintem :)
2012. júl. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

magyar vizsla mint házőrző :D


egyszer sétáltattam egy vizslát mert a gazdái nem értek rá ,ismim a teraszon volt és mi bementünk a kapun a kutya majd megbolondult úgy örült nekünk pedig sose látott..

a legtöbb kutya akivel találkozok a gazdi mindig a kapunál vár és a kutya nem ugrik ránk rögtön ,hanem óvatosan megszaglászik és amikor végzett akkor mehetünk tovább..és a goldi is olyan mint egy vizsla nem jó házőrzők!!!

2012. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
komondor!pitbull!
2012. júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!