Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pincsi Rottweiler keverék...

Pincsi Rottweiler keverék kutya kb mekkora lesz?

Figyelt kérdés
Lesz akkora mint egy foxi? vagy ugyanolyan mint egy picsi?

2012. júl. 8. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
ha lesz alom, bármilyen méret előfordulhat. Lesz ilyen is, olyan is és köztes méret is.
2012. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
te nem irtál már egyszer ide? Hogy egy rotinak és egy pinicsnek lehetnek-e kölykei?
2012. júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sokféle méret lehet. A szukák nagyobb valószínűséggel az anyjuk méreteit öröklik még a kanok a kan méreteihez fognak inkább hasonlítani. Persze ez nem szentírás mind a 2 nemben lehet kis és nagy vagy köztes méretű kutya is.
2012. júl. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van képed róla? Úgy könnyebb megállapítani. Egyébként igen, lehetnek eltérések almon belül is. (egyik pincsi méret másik roti körüli méret)

Gondolom a pincsi az apa.

2012. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aha Rakhatok fel képet csak még nincs kinyitva a szemük.
2012. júl. 8. 18:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Fel nem foghatom, miért kell hagyni, hogy két ennyire eltérő fajta kereszteződjön egymással. Még a fajtatiszta kiskutyák is sok helyen telepen végzik, szerinted most így ki fogja elvinni őket? Gyerekesek biztos nem, mert a kutya félig roti, házőrzésre sem, mert félig pincsi, és mellesleg fogalmam sincs,melyik fajta lehetett a nőstény, de ha a pincsi, akkor örülhetsz, hogy a szülésbe nem döglött bele. Nekem 3 német juhászom van, birtok őrzésre, enyhe diszpláziával, mellyel még tenyészthető lenne, de mégis a nőstény és a hímek is ivartalanítva vannak, mert eszembe nem jutna tenyésztésre tökéletesen alkalmas kutyák nélkül kiskutyákat vállalni. Nem értem az embereket esküszöm...
2012. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azért nem érted mert gyökér vagy ezt érted?

Nem gondoltam volna hogy be tud hozzá jönni egy kutya is kovácsolt jellegű kapunk van és ott valahol betudott szökni nem szaporítani akartam és mind a 7 kiskutyát elvitték egyet meg megtartottam.


De MÉG HA SZAPORÍTANÉK IS AMIT NEM AHOZ MEG SEMMI KÖZÖD SE LENNE

2012. aug. 18. 14:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, kifogásokat keresni könnyű. Azt, hogy a nem tenyésztésre tartott kutyákat meg ivartalanítani kell, nehéz felfogni az embereknek...
2012. aug. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!