Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát úsztatni? SOS, Ti hogyan?

Kutyát úsztatni? SOS, Ti hogyan?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy Budapest közelében, vagy Vácon hol lehet kutyát úsztatni, fürdetni, úgy, hogy ne szóljon érte senki? Nem igaz, hogy nincs sehol olyan víz, ahova bemehetne a kutya anélkül, hogy sok kigyúrt majom, meg a tüncimünci szőke műnők ne szólnának be érte?! Annyira elegem van, ti hova viszitek úsztatni, fürdeni a kutyátokat ebben a melegben? Természetesen olyan válaszolókhoz szól a kérdés, akik viszik úsztatni a kutyájukat, tehát a "kádba", meg hasonló válaszokat légyszi ne ide.

2012. júl. 8. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Duna. Messzebb Délegyháza.
2012. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi Dunakeszin voltunk a RÉV-nél ,tiszta a viz és senki sem szól,bár nekünk két kistestű kutyánk van,de tegnap is meg ma is voltunk ott és senki nem szólt, volt ott 3 m-re tőlünk egy szőke nő és az izom agy pasija :D de ők se szóltak, gyerekesek is voltak ott ,ők se szóltak..szerintem ezen a részen jó,tiszta a víz és rengeteg kutyás is van ,mi azért a tömegtől messzebb mentünk de volt aki 2 nagytestű kutyával fürdőt sok ember között és mivel sokáig ott voltak gondolom senki se szólt be :)


szóval én azt a rész tudom ajánlani,mi Gödöllőről megyünk át Dunakeszire..

2012. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Folyóvízbe ember nem fürödhet akárhol. Viszont a kutya nincs kitiltva.
2012. júl. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem is az a probléma, hogy ki vannak tiltva a kutyák, hanem hogy az emberek is ott fürdenek, (mindenhol) és szólnak, hogy "koszos lesz a víz" a kedvencem pedig, hogy " a kutya nem való a természetbe, mert zavarja a halakat és a vadakat a szaga." Most komolyan, miért van ennyi ostoba ember? :(
2012. júl. 8. 21:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Én igyekszem olyan helyet találni, ahol nincs fürdés.
2012. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
Mi Csepelen a Kis-Dunán úsztatjuk naponta a kutyákat, illetve a Csepel határában lévő bányatavakban úszunk velük együtt.
2012. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress ott arrafele egy jó Dunaparti részt a google térképen elég jól lehet látni, hol vannak kiesebb helyek. neked ugyanannyi jogod van ott lenni, mint a fürdőzőknek. A horgászok meg menjenek a tavakhoz, hisz gyakorlatilag már minden természetes tavat kisajátitottak.
2012. júl. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hehe, nálunk, Szegeden van kutyastrand, csak a kutyáknak. :)


A Dunában lehet úsztatni kutyát, legalábbis én még anno 3 éve jó időben napi rendszerességgel úsztattam benne az ebemet.

2012. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!