Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hát nem cukik ezek a kiskutyák?

Hát nem cukik ezek a kiskutyák?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 10. 14:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem mert Szlovákiában más a helyzet mint Magyarországban itt nem tenyésztik agyon a kutyákat itten ha nem agyák ell akkor elajándékozzzzzák!!!!!
2012. júl. 10. 20:09
 12/13 anonim ***** válasza:

Úgy látom nektek még nem volt csivavátok, nem ismeritek őket.!

Az, hogy ezek a kis görcsök "idegbetegek", megköszönhetik a gazdijuknak, akik a termetükből adódóan elkényeztetik... de nagyon! Nem fegyelmezik, nincsenek szabályok, mert jaj de cuki kiskutyák....! Hát ez nem így van, ők is ugyanolyan kutyák mint a többi.

Nekem három van, de hála sz égnek nagyon jól nevelt kutyusokat sikerült faragni belőlük. Igaz először én is elég elnéző voltam velük, de hamar rájöttem, hogy ez így nem vezet sehova.

2012. szept. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"ja meg ugye 1-2 év után menhelyen végzik"

Ezt cáfolom, ugyanis a helyi alapítványnál önkéntes vagyok, de még csivavával nem találkoztam! Sőt ha végignézed a különböző alapítványok/mentők/ menhelyek honlapját, nagyon ritkán látni csivavát.

2012. szept. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!