Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket nem idegesít fel a...

Titeket nem idegesít fel a sok hülye ember aki nem bírja orvoshoz vinni a kutyát?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem minek tart az olyan kutyát..Jah persze,legtöbb riasztópótléknak. Csak riasztót olcsóbb megjavítani mint egy kutyát.

Ha meg valakinek nincs pénze ne tartson kutyát,nem olcsó dolog egy kutya fentartása.

Ezért idegesít engem igen ez a dolog.

2012. júl. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
hát vannak ilyenek:/ de az a lényeg hogy te elvinnéd biztosan!
2012. júl. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

engem idegesít!!

főleg akkor amikor a kutyájának elég súlyos baja van,de ő inkább itt kérdezősködik,a helyett ,hogy orvoshoz vinné..


de basszus ha látom,hogy a kutyám bágyadt,nem iszik,nem eszik meg se mozdul, rohanok vele orvoshoz és nem itt felteszem,hogy na szerintetek mi a baja a kutyámnak? nah ezektől kapok agyf*szt

2012. júl. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Változik a világ. A kutya a leghűségesebb társunk, szoktuk mondani. De kutyát orvoshoz régebben csak a városi emberek vittek, falun csak a haszonállathoz hívtak doktort.
2012. júl. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

el vinném, még éjszaka is vittem már ügyeletre.

ha meg nincs pénzem, nem tartok kutyát, hanem mondjuk hörcsögöt.

2012. júl. 11. 11:47
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezők egy része valóban debil lehet, mert vagy valóban nem a kézenfekvő dolgot teszi, vagy minket szórakoztat csak. A macskám lenyelte az óvszert kérdés nyilvánvalóan az utóbbi. De annak sem tudok hinni, aki napokig traktált minket azzal, hogy 42 fokos láza van, mit csináljon.
2012. júl. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1-2 hete írtam ki kérdést ezzel kapcsolatban. Kb fél óra múlva úgy letörölték a kérdésem, mint a szar. De hogy miért, azt nem tudom. Biztos szúrta valakinek a szemét, vagy lehet magára ismert a kérdés alapján...:) És szépen jelentette a kérdést. Nem tudom mi volt vele a probléma. Én az ilyen kérdéseket már meg sem nyitom, mert nem írnék szép dolgokat, az is biztos.
2012. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4 le lett húzva, nem tudom, miért. Tartalma teljesen korrekt, válaszol a kérdésre.
2012. júl. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor azt nem értem, ha a családjában valaki lenne rosszul, hányna, nem enne, legyengülne, stb akkor is a neten kérdezősködne???


MI A FENE A KÜLÖNBSÉG? Egy általa szeretett lény, aki a gondjaira van bizva, rá van utalva, felelősséggel tartozik érte!


Engem ez a része borit ki, de nagyon. Nem értik, hogy a kutya ilyen szempontból olyan,mint a gyereke, nem tud egyedül intézkedni!!!!

2012. júl. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dehogynem.. ha ezt a kategóriát olvasom,napi 1 kérdésen biztos felidegesítem magam :D Bár már próbálom leszoktatni az agyamat erről,ennyit nem ér meg. Aki retardált,annak úgyis irhatsz bármit,nem fogja fel.
2012. júl. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!