Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egész évben udvaron tartható...

Egész évben udvaron tartható kis testű kutyust keresek. Tudnátok nekem ötleteket adni mely fajták jöhetnek szóba? Pl a tacskó lakhat kint?

Figyelt kérdés
Természetesen van egy szuperul szigetelt kutyaházunk! :)
2011. nov. 5. 14:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Puli, pumi, mudi. Ezek csak kint lakhatnak! :) Tacskó az lehet fázna kint, télen.
2011. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ezeknél egy kicsit kisebb kaliberre gondolnék. :)

2011. nov. 5. 15:01
 3/19 anonim ***** válasza:
A magyar fajták nem kistestűek, első.
2011. nov. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
Tudom, utolsó. De a puli nem is a nagy, kategóriába tartozik...tehát, nem egy komondor. Én csak arra írtam, hogy kiváló kinti kutyák.
2011. nov. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Adrienne28 ***** válasza:
34%
Norfolk terrier, spániel,sicc,CAVALIER KING CHARLES SPÁNIEL,
2011. nov. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ja és mellesleg szuperül elvannak bent is. Miért kell marhaságokat mondani másoknak? Volt már mudid, pulid, vagy pumid? Mert nem hiszem...

Kérdező, a legtöbb kistestű fajta inkább bentre való. Ha nagyon muszáj kint tartani akkor valami nagyobb szőrű kutyát keress pl spániel, sheltie. De az a baj hogy hiába nem fáznak, szellemileg igénylik, hogy veled legyenek.

2011. nov. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Tehát ha nem nagy akkor kicsi. Közepes méretről hallottál már? :)
2011. nov. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Akiteki ***** válasza:
Egy pulinál kisebb kutyát kinn tartani .... értelme sincs, meg akkor minek is kell?
2011. nov. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Képzeld nagyokos, volt már pulim is, jelenleg komondorom, kuvaszom is van. Szerinted egy puli, lakásba való? Szerintem, inkább neked nem volt még...Enyhén felrobbanna egy lakásba, olyan szőrrel. Te ne mondjál már hülyeségeket.
2011. nov. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 cirmos62 ***** válasza:
79%
A mudi, pumi igazán nem nagy testű, és viszonylag elég hosszú szőrű, kevésbé igényes munkakutya, amelyik bírja a kinti körülményeket, különösen ha a méretének megfelelő szigetelt háza van, amit be tud melegíteni a saját testmelegével is. Ezeknél kisebb kutyát azért nem tartanék kint, főleg nem egy fajtatiszta, kényesebb állatot. Egyébként pedig nézz körül a menhelyeken, mert ott biztosan van kistestű keverék is, amelyik nem annyira kényes a szabadban tartásra, viszont hálás lesz ha gondoskodó gazdára talál
2011. nov. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!