Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valami baja a kutyámnak?...

Lehet valami baja a kutyámnak? Volt már valakinek haszonló "tapasztalata"? SOS

Figyelt kérdés

Van 2 kutyánk. kb. 2 órával ezelőtt fürdettem meg őket. Bezártam őket, hogy teljesen megszáradjanak és addig ne piszkolják be magukat. Most nemrégen kimentem és a 6,5 éves kistestű Tacsi keverék kutyánk aludt és arra arra sem kelt fel, hogy kimentem. A másik kutyánkat kiengedtem. A Tacskó keverékünket meg felvettem ölben és kivittem mert hiába szólintgattam csak feküdt. Ahogy kivittem és kivittem és letettem a földre elkezdett reszketni kb. 1 percig aztán ez abba maradt és vissza akart menni a kennelben lévő kosarába. Ott elkezdte nyalogatni a farka tövétől egy kicsivel lejjebb. Közben észre vettem, hogy az egyik hátsó lábánál a csánkja fölött egy kicsivel van egy kopasz folt. Most ott hagytam a kennelben bezártam, hogy a másik kutya ne zavarja és megint alszik. Felhívtam a dokit mert nagyon meg ijedtem. Ő azt mondta, hogy figyeljem és ha holnapra sem javul a helyzet akkor vigyem el.

Lehet, hogy valami baja van?


2012. júl. 11. 17:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy baja van. Hová voltak bezárva, nem volt ott nagyon meleg?
2012. júl. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A kennelükbe voltak bezárva. Ott jó hűvös van szigetelt az egész kennel. Egész nyáron a melegbe ott szoktak feküdni. Nálunk ma egész nap nem volt nagy meleg nem régen vihar is volt. Szóval most olyan 20C fok körüli a hőmérséklet.
2012. júl. 11. 18:01
 3/15 anonim ***** válasza:
lehet,hogy fázott,mert írtad,hogy megfürdetted őket és a kennel meg hüvős, szóval akár fázhatott is,hiába hogy meleg van kint..de ezt a remegésre írtam.. a többiről nem tudok mit mondani, ha nem eszik és nem iszik akkor azzonal vidd dokihoz és ne várd meg a holnapot!!
2012. júl. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm választ!

Inni eszik enni még később kapnak. Már valamivel jobb a helyzet. Előbb voltam kint és mikor kimentem csóválja a farkát de még nem akar kijönni.

Ha nem akar majd enni és levert lesz akkor még ma elviszem!

2012. júl. 11. 18:08
 5/15 A kérdező kommentje:
*inni iszik
2012. júl. 11. 18:08
 6/15 anonim ***** válasza:

Második, ne viccelj, nyár van. még ha le is hűlt 20 fokra, akkor sem fázhat.

De arra tényleg figyelj, ha nincs étvágya, azonnal doki.

2012. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Milyen volt a víz hőmérséklete, amivel fürdetted? Az is lehet, hogy túl hideg volt neki. Ami nekem felfrissülés volt, annál a vízhőmérsékletnél a kutyám már remegett. Lehet, hogy meleg volt a testük és hiába zuhanyoztattad langyos vízzel, neki hideg volt, utána még a kennel... Szerintem a remegés ettől is lehetett.

Hozzá van szokva egyébként a fürdetéshez?

2012. júl. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Most voltam kint a vittem neki ki egy kevés főtt husit. Elvette de nagyon nyögvenyelősen nyelte le. Száraz az orra és fehér az íny. Azonnal viszem dokihoz!

A válaszokat köszönöm!

2012. júl. 11. 18:14
 9/15 anonim ***** válasza:
Majd írd meg légyszi, hogy mi volt!
2012. júl. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jaj szegény, remélem semmi komoly. Majd írd meg, mi volt.
2012. júl. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!