Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel sétáltattok?

Mivel sétáltattok?

Figyelt kérdés

bőr póráz,bőr nyakörv,bőr hám, textil póráz,textil nyakörv,textil hám,fojtó nyakörv,lánc póráz,szöges nyakörv,halti/trixi fejhám,halti/trixi hám


egyebek: biléta (kör vagy csont alakú)nyakörvre rakható kullancsriasztó, láthatósági biléta, rovarölő nyakörv-csepp neve


ja és a kutya fajtája és neve:)


megköszönném hogyha leírnátok



2012. júl. 11. 21:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
cérnával
2012. júl. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

-bőr póráz (1,5 m-es)

-bőr nyakörv


Bichon Frise és Szofi :)

2012. júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

több mindenem is van, mikor mi :)


de leggyakrabban:

fojtó nyakörv+ 2 m-es textil póráz.


labrador és Lanos :)

2012. júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%

Rexi,erdélyi kopó-hám,póráz(vagy olyan helyen póráz nélkül)

Bundi,kuvasz keverék-hám vagy nyakörv,póráz (vagy anélkül)

Dolly,skót juhászkutya-nyakörv,póráz

Láncpóráz mind a három,jobban szeretem mivel nem szakad el,mint az előző bőrpórázok,illetve kóbor kutyák támadása esetén már csak ha megcsörgetem a levegőben,hatásos,,fegyver"is,de ha ne adj'Isten rá kell suhintani vele a támadóra,még hasznát is veszem.

2012. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Általában szövet fojtó-szövet póráz, bár néha retriever póráz, mikor a sétát tanultuk akkor sima szövet nyakörvet használtam. Biléta nincs, de a kullancsirtó nyakörvre (scalibor) rá vannak írva a fontos infók. Ha sötétben jövünk hazafelé, akkor van rajta egy láthatósági 3szög kendő is.
2012. júl. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Szilvi & Argos ***** válasza:
48%

Argos, 4 éves roti-nj keverék kan.

Duoband bolha-kullancs elleni nyakörv "chipes vagyok" bilétával állandóan rajta van, itthon is.


Póráz és nyakörv: alapjában textil, van belőle hosszú, rövid, kiképző, fojtó, hengeres, lapos, stb.


Ha csak ide ugrunk ki a Duna partra reggel egy gyors sétára, akkor csak sima nagyszemű lánc fojtó van a kutyán, a póráz meg rajtam :)

Bringázáshoz néha textil hámot is rakok rá, és egy darabon pórázon jön néha, így nem a nyakában fityeg a karabiner, hanem a hátán van fixen.


Ha a kerület forgalmas részére megyünk, akkor a julius k9-es powerhám mindig rajta van, legtöbbször ekkor is láncfojtóval. Ekkor vagy pórázon van szájkosár nélkül, vagy műanyag szájkosárban póráz nélkül, esetleg kispóráz van a hámra csatolva.


Ha bemegyünk a városba rendezvényre, vásárolni, akkor a hám és fojtó mellé szép színes nyakörvet is szoktam rátenni :)


Ha erdőben kirándulunk, akkor fényvisszaverő mellény, plusz a hám, rikító színű nyakörv és fojtó esetleg.


Sötétben villogó lámpa a hámon, vagy fényvisszaverő mellény

2012. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%

2 kutyám van:


egyéves középtermetű ivartalanított keverék kan: fekete nyakörv, sárga póráz, van amikor leveszem róla, és anélkül sétálunk


szintén egyéves szuka husky: a nyakörve fojtólánc (ami folyamatosan laza), a póráza egy piros textilpóráz

2012. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 alice_L ***** válasza:
46%

Fojto nyakorv meg egy vilagito, poraz a zsebemben a jutalomfalatok mellett, + fényképezogép :)

Moszkvai orkuyta.

2012. júl. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Tacskó, futáshoz bőr póráz+textil hám, sima sétákhoz nyakörv+textil póráz.
2012. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Itthon -falun- semmire nincs szükségünk a sétához, csak mindkettőnket zavarna. Kiltix nyakörve van kullancs ellen.

Városban Julius k9 hám vagy egyszerű textil nyakörv és textil póráz, bilétával (kör alakú).


Svájci Fehér Juhász.

2012. júl. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!