Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Körülbelül meddig fog még...

Körülbelül meddig fog még élni Rottweiler kutyám?

Figyelt kérdés

12 éves(!) Rottweiler,

2x volt műtve daganatra a hasán. (Egyszer most nem rég)

Van rajta még egy, de azt az állatorvos nem műtötte le róla

(különben meg az egészen lent van...)


2009. júl. 12. 22:05
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és hozzátenném hogy ----> szuka!!
2009. júl. 12. 22:17
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szép kort megélt a kutyád, gratulálok. Szerintem mindennap egy ajándék most már neki. A neten talált leírások ha igazak,akkor egy roti 10-14 évet él. Nagyon szerencsés vagy!
2009. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

az én rotim 10 évet élt ő is daganatos volt.

Úgyhogy szerintem nincs sok neki.

De azért élhetne még min. 12 évet ;-)

2009. júl. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
végül szerencsés lehetek, ez igaz, hiszen az anya is 7 évig élt :( köszönöm a válaszokat :)
2009. júl. 13. 10:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nekem is volt rotim, májusban meghalt :( ő ebben az évben tölötte volna be a 13-at. Sajnos nem tudta...

és még annyi, hogy ő is daganatos volt.

Gratulálok a kutyádhoz, örülj, és szeresd ameddig csak teheted!!!

2009. júl. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azt hiszem ismertem magyarország legidősebb roti szukáját (legalábbis a gazdája ezt mondta, meg Ő volt a valamelyik kutyás újságban mint a legöregebb). Sajnos a 14. születésnapján már nem élt... :-(

És a rotiknál ez különösen idős kornak számít.

2009. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm. köszönök minden eddigi választ.

kihasználom ezt az időt, ameddig csak tudom.

2009. júl. 19. 08:44
 8/9 anonim ***** válasza:
az én kutyusum (rottweiler) egy hete lett elaltatva ő is szuka volt 12 éves volt február 18-án és ő is daganatos volt. ugy látszik ez a rottweilereknél gyakori dolog. de ne izgulj ismerek a kutyafuttatón oolyan rottweilert (igaz kan) aki 15 éves, gyönyörű és még ugy szalad a labda után, mint egy kölyök kutya Ha jól ápolod és szereted, akkor élhet akár még 3-4 évet is. Csak a nyagon meleg, v. a nagyon hideg már megviselheti, ugy h ápold a bundáját. :)
2009. júl. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én rotim a 11.születésnapja előtti napon halt meg. Neki a szivével voltak problémái,meg az izületeivel.Mindenki örüljön és szeresse nagyon az idős rotiját! Én is imádtam az enyémet.Még mindig hiányzik.Soha többé nem lesz olyan szeretni való és hűséges kutyám,mint amilyen Ő volt!
2009. júl. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!