Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki nem tud olyan csivava...

Valaki nem tud olyan csivava tenyészetet ahol őzfejűek vannak, vagy szoktak lenni/előfordulni?

Figyelt kérdés
Sehol sem találok...:((

2012. júl. 15. 19:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

őzfejű?

Nem őz szinű? :D

2012. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Ezt már egyszer megbeszéltük, nem????????
2012. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3126156-oz-fe..


NINCS ŐZFEJŰ CSIVI, CSAK KOSZOS SZAPORÍTÓNÁL CSIVAVA SZERŰ KEVERÉK.

2012. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

DE VAN ŐZFEJŰ CSIVI, NEM HISZEM HOGY A REKLÁMOKBA MOCSKOS SZAPORÍTÓKNÁL SZEDTÉK....



http://www.youtube.com/watch?v=97OjiNatFFc

2012. júl. 15. 20:04
 5/17 A kérdező kommentje:
pont olyan kéne nekem is
2012. júl. 15. 20:05
 6/17 A kérdező kommentje:

Vagy szerinted Paris Hiltoné is szaporítóknál szerzett? Hát nem hiszem.....


[link]

2012. júl. 15. 20:24
 7/17 A kérdező kommentje:

Annyi mindenkinek van...nem hiszem el hogy 1 sem tk-s.


[link]

2012. júl. 15. 20:34
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Kapaszkodj meg, nagyon sok híresség a netről "rendel" kutyát, Puppy Millekből (kölyökgyárakból), vagy üzletben veszi, szintén onnan. A reklámokban meg nem az számít, hogy tipuss, szép kutya legyen, hanem, hogy aranyos legyen, eltudja adni a terméket. És ha képtelen vagy felfogni a TÉNYEKET, amiket többen leírtunk, akkor nagyon ostoba vagy. Menthetetlenül.
2012. júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez a mániákus keresgélés arra utal, hogy csak divatból szeretnél ilyen kiskutyát.. de ne legyen igazam.


Nézd át a kenneleket, de ha egészséges, betegségekre szűrt szülőktől származó, fajtatiszta, tehát fajta standardnak megfelelő kutyát akarsz, ne az újonnan kialakított divatos külső jegyek alapján válassz.


Vannak úgynevezett luxpup-ok (nagyon kis méretűek), gondolom Paris Hilton is vehetett ilyen kutyát. Nem egészségesek, de cukikák. (Már akinek..) Divat eszerint kutyát tenyészteni..


Nézd őket végig, hátha valamelyik kennel kutyái megtetszenek.

[link]

[link]

[link]

2012. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Már az összeset végig néztem....Mindegy, azért írtam ki ezt a kérdést, hogy hátha nincs igazatok és tud valaki olyan helyet ahol ilyenek vannak tenyészetnél.

Én divatból?:) Ez a legnagyobb vicc amit idáig hallottam, te is nevetnél rajta ha ismernél.

Ami miatt mániákus lehetek, az a kutya iránt érzett szeretetem és imádatom.

Ja, és ne aggódj. Nem csak a külsőt veszem figyelembe.

2012. júl. 15. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!