Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát válasszak?

Milyen fajta kutyát válasszak?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok,kistestű kutyát szeretnék,de ha nem találok kistestűt akkor van pár nagytestű is ami tetszik! egyébként udvaron tartanánk!sokat foglalkoznék vele!

2012. júl. 16. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a tacsit, vagy esetleg a beaglet ajánlom. Közepes méretűben szerintem a labrador nagyon jó:)
2012. júl. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nekem Golden retrieverem van , igaz nagytestű , de nagyon okos, barátságos és szerintem nem bánnád meg ha ilyet vennél :)
2012. júl. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rövid szőrűek között ne nagyon keress, hogyha télen is kint lesz. A tacsi pl nem bírja a mínuszokat kint. Szerintem ha kinti kutya lesz, érdemes lenne közepes-nagy testűt választanod. A golden retriever szerintem is nagyon jó választás lenne.
2012. júl. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,nemhiszem higy tacsit fogok választani,mert a mamáméknál is tacsi van és ugyanoolyat nem szeretnék
2012. júl. 16. 09:13
 5/10 A kérdező kommentje:
azt hallottam a barátnőmtől hogy ahonnan ők a máltaijukat hozták ott a máltaik kint voltak,esetleg lehet őket kint tartani ugy hogy éjjelre nem csak az oljaba hanem a garazsba a jo meleg helyére is bemehet? vagy őket nem jo kint tartani?
2012. júl. 16. 09:18
 6/10 anonim ***** válasza:

hiába írod ki 3x-ra is ki a kérdést,nincs olyan kistestű kutya ami kibírná kint,ezek társasági kutyák a te közeledben kell lenniük nem egy garázsba éjszaka. Még a nagytestű kutyákat is fél éves korukig nem szokás kirakni.

Mondtam,vagy győzd meg édesapádat,vagy ne akarj így kutyát.

2012. júl. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyobb testűt válassz. Azt lehet kint tartani az év 365 napján. Magyar vizsla, Német juhász, esetleg labrador. Amstaff, bullterrier. Neveléssel kezes jószág mind. Azt meg ne mondja senki, hogy egy vizsla nem bírja ki kint télen, ha ólja van, plusz minden más
2012. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Cocker Spániel.:) Ő nem is nagy de nem is olyan miniatűr és egész nyugodtan lehet kint tartani.:) Csak a szőrét kell nagyon ápolni. De rendkívül intelligens , türelmes kutyusok.:)
2012. júl. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2012. júl. 16. 14:41
 10/10 Antispecista ***** válasza:

Szia!


Fogadj orokbe egyet a menhelyrol! Akarmilyet. Nem a kulleme a lenyeg. Ha lehet valassz olyat akit masok nem nagyon vinnenek el, mert pl idosebbek, vagy esetleg betegek/serultek, nekik van ra a legnagyobb szukseguk. Igy megmentesz egy eletet! Es engedd, hogy a lakasba is bemehessen, ha szeretne! :)

2012. aug. 19. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!