Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nehezitik meg ennyire...

Miért nehezitik meg ennyire ezzel az EU-s törvénnyel a menhelyi kutya örökbefogadást?

Figyelt kérdés
Mindenféle papírok, aláírások, chip,jó sok pénz kell hozzá Budapesten, akinek nem is az első kutyája lenne, azt is megszivatják rendesen. Ezért vannak tele a menhelyek.

2012. júl. 16. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
mire gondolsz pontosan? Mi nem rég vettonk magunkhoz menhelyes kutyát és nem volt macerás. Az a 5-10 000 forint meg az oltásokért, chipért, tartásért szerintem baromira nem sok
2012. júl. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az összeg nem sok szerintem, az aláírásokat, meg a "mindenféle" papírokat 5 perc alatt el lehet intézni. aki ennyit nem tud vállalni, akkor annak nem való kutya.
2012. júl. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

első vagyok. Igen, ennek, ennek az is az oka, hogy később ellenőrizni tudják, hova kerül a kutya, jó helye lesz-e. Szerintem ennyit bőven megér :)

az összegről meg még annyit, hogy ha végig oltották és élősködőktől mentes, chipelt, ivartalanított, akkor az gyakorlatilag több mint ajándék a részükről.

2012. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Khhhm, öhöm. Mivaaaan?
2012. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Én három hónapja fogadtam örökbe - igaz vidéki menhelyről - kiskutyát. Minden szuka ivartalanítását és minden olyan kiskutya oltását, aki nem jutott az oltási program végére, az örökbe fogadás után is menhely áll. Nekem csak az a dolgom, hogy egyeztetek az orvossal, majd értesítem a menhelyt. A többit ők rendezik maguk között.
2012. júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért vannak tele a menhelyek, mert kidobják az állatokat, vagy megszöknek. De ha nincs arra pénzed, hogy 10 000 Ft-ért megvedd az állatot, amit a többi állat ellátásra fordítanak, akkor nem vagy jó gazda. Ha ennyit nem tudsz kiadni érte, hogy fogod élelmezni, az állatorvosi költségeit fizetni?
2012. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!