Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet gond ebből? Vagy inkább...

Lehet gond ebből? Vagy inkább csináljam úgy ahogy eddig?

Figyelt kérdés

Nagypapám péntektől, a szüleim pedig csütörtöktől elmennek nyaralni. Én fogok vigyázni a 4 kutyánkra és a többi állatra. A kutyák reggel, este kapnak enni és nap 2 sétára szoktuk vinni őket. Nah most elég sok lesz a szabad időm úgy gondoltam többet vinném őket, többet tanítanám őket.

Elvinném őket erdőbe sétálni, futni, kisebb kirándulásokra és ezt napi szinten gondoltam velük. Tanítanám őket, összeszoktatnám két kutyámat. Megpróbálnám kiköszörülni a problémáikat, megpróbálnám jobban megnevelni őket. Sajnos én városban élek úgy hogy nem vagyok minden nap velük. Szerintetek nem lenne nekik ez sok?? Hogy eddig nem voltak ennyit mozgatva tanítva. Nem fognak úgy megzavarodni hogy túrázni elhordom őket hetente de hogy nem minden nap megyünk meg nem minden nap látnak. Vagy inkább hagyjam és csináljam úgy ahogy eddig.

13/L


2012. júl. 16. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

milyen fajta kutyusok?

amúgy ez nem rám tartozik, de 13 évesen egyedül maradsz otthon?

2012. júl. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem egyedül a nagymamámmal. De nemrég műtötték, meg gyászol és ő nem tudja gondozni a kutyákat/állatokat, még be sem tud nagyon segíteni.

Egy golden r. - bernáthegyi keverék

egy kuvasz keverék

egy foxi keverék

és egy palotapincsi. De külön foglalkoznék a két kisebbel és a két nagyobbal.

2012. júl. 16. 20:00
 3/6 anonim ***** válasza:

ja értem.

hát a két nagynak biztos hogy semmi baja nem lenne több sétától, sőt biztos hogy élveznék.

2012. júl. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!!
2012. júl. 16. 20:22
 5/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem csak örülnének hogy többet foglalkozol vele, többet mozoghatnak, több inger éri őket.
2012. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oke ,koszi a valaszt!!
2012. júl. 16. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!