Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta/ (ák)...

Melyik kutyafajta/ (ák) illenének hozzám?

Figyelt kérdés

Leírom milyen tulajdonságú kutya kell,és írjatok fajtákat! lécci segítsetek mert keresek kutyát magamnak..SZÓVAL:

Magasság: tök mindegy de ne legyen 2méteres:D

Legyen okos,kitartó,mozgékony,lehessen vele labdázni, de ne legyen idétlen,könnyen tanítható,pihenni is tudjon órákig akár.Mozgás igénye átlagos legyen de legyen kicsi "huncut"...Más kutyákkal jól jöjjön ki,és már emberekkel is főleg gyerekekkel!Ne kelljen ápolni a szőrét naponta,szeresen fürödni akár tóba,folyóba..(van olyan ismerősöm akinek a kutyája utál fürödni)ne legye mindig a seggembe de azért hűséges legyen:) tudom kicsit válogatós vagyok,de léci segítsetek és értelmes válaszokat szeretnék.! Akár több fajtát is írhattok!Köszi


2012. júl. 17. 09:08
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírási hibákért....legyen kicsit huncut*
2012. júl. 17. 09:09
 2/15 anonim ***** válasza:

nemet juhasz

az hogy jol jojjon ki emberekkel,allatokkal vagy gyerekekkel neveles kerdese

2012. júl. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én is a németjuhászt mondom nekünk is van németjuhászunk és szinte ugyanezek az igények .gyerekekk mellé ez a legjobb kutya
2012. júl. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Német juhászt ajánlom.nekünk is az volt. A legjobb kutyafajta :)
2012. júl. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem is német juhászom van, én is azt ajánlom!

~.Más kutyákkal jól jöjjön ki,és már emberekkel is főleg gyerekekkel!~ ez nevelés kérdése, ahogy a fürdés is, ha kiskorába szoktatod a vízhez, akkor nem lesz gond!

2012. júl. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ja és ha lelocsoltam vizzel mindig elszaladt de a medencébe kb 20 cm a vízbe belement mert beleesett a jutalomfalatja és bele is feküdt :)

2 .válaszoló voltam

2012. júl. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a mopsz az családcentrikus legyen az...
2012. júl. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az általad felsorolt elvárások jó része nem a fajtán múlik, hanem egyedenkét változó lehet. Függ attól is hogy mit hozott a vérvonalában és függ a neveléstől is. Valószínűleg a választás során szükséged lesz némi kompromisszumra is és bele játszik a szerencse is, hogy épp milyen egyedet fogsz ki.
2012. júl. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
a vérvonaltól sok függ milyen géneket hordoz nem-e "defektes" és legyen csaj a kan kutyákkal több gond van :P
2012. júl. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 petrusi ***** válasza:
Hát, a német juhász biztos nem szereti az idegen embereket!
2012. júl. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!