Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyobb biztonságban érzitek...

Nagyobb biztonságban érzitek magatok, ha mellettetek sétál a kutyátok?

Figyelt kérdés
pl.: ha egy nem szimpatikus személy jön szembe veletek...
2012. júl. 17. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Igen sokkal nagyobb biztonságban érzem magam, főleg tudom, hogy bármikor megvédene, ha úgy adódna.
2012. júl. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
kistestű kutyám van,de a kétes embereket nem szereti és morogja őket meg ugatja is,ilyenkor messzebb mennek,szóval jó hogy ott van,de ettől függetlenül ugyan úgy megtámadhat bárki, ha pl egy német juhász lenne nálam akkor érezném magam nagyobb biztonságba :) majd lesz egy német juhászom és parancsra tuti megtanítom neki,hogy ugasson és kétes embereknél szerintem nagyon jól beválhat :D
2012. júl. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy vizslám van nem valami hatékony, de mondjuk meg verni nem fognak, de viszont ha a támadónál van kés bármilyen kutyát kinyír
2012. júl. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 100%-osan biztonságba érzem magam,a lábszáramig érő tacskóm mellett.:)

Tudom,hogy nem engedné,hogy valaki hozzám is érjen durván.Kicsi a bors,de erős.

2012. júl. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A legtöbb ember nagyívben kikerül. A rossz szándékúak egész biztos könnyebb célpontot keresnek a rablásra erőszakra, bérgyilkos meg csak nem vadászik rám, akinek csak én kellek:)
2012. júl. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha megvédeni nem is tud, de a hisztérikus ugatásával legalább felhívja a figyelmet, ha gáz van.
2012. júl. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!