Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a kutyakiképzős nyakörv?

Milyen a kutyakiképzős nyakörv?

Figyelt kérdés

Most szeretnék venni egyet, de nem tudom mi a lényege...

Értelmes válaszokat légyszi:D:D


2012. júl. 17. 20:32
 1/4 gréti10 ***** válasza:
Nem tudom de izgulok erre én is kíváncsi vagyok :D
2012. júl. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kutyakiképzésre sokféle nyakörvet lehet használni, ilyen, hogy "kutyakiképzős nyakörv", konkrétan nem létezik. A fojtóról tudom esetleg elképzelni, hogy így emlegetik, de nem tudom, kérdezd meg attól, aki ezt a kifejezést használta, hogy konkrétan mire gondolt :D
2012. aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Ja, és ha fojtóra gondolt, vagy szögesre, esetleg elektromosra, vagy bármire, ami nem sima csatos bőr vagy szövet, akkor ne vegyél anélkül, hogy szakemberrel konzultáltál volna előtte. Egy eszköz sem varázsszer, semmit nem fog érni, ha nem tudod, hogyan kell használni, és nem is biztos, hogy arra van szükséged, főleg, ha valaki olyan mondta, aki azt sem tudja, miről beszél. Tudom, csak egy nyakörv, de megvan annak is a technikája, hidd el.
2012. aug. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2012. aug. 6. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!