Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatbőrből (birka, nyúl,...

Állatbőrből (birka, nyúl, esetleg kecske, marha) szeretnék kutyajátékot készíteni. Mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
A hagyományos műanyag, fa meg textiljátékok nem nagyon érdeklik a kutyámat, de egyszer elmentem vele egy karaktertesztre, ahol egy darab birkabőrrel tesztelték az apportkészségét. Meg volt tőle őrülve, ezért úgy döntöttem, hogy készítek neki maradék szőrméből. Ezeket a szőröket nem kezelik olyan vegyszerrel, ami árthat a kutyának? Mennyire tartósak ezek a szőrmék, bírják a strapát? Hol lehet maradékot szerezni?

2012. júl. 18. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Próbálj inkább a saját bőrödből!

Attól mégjobban kész lesz a kutyád!

2012. júl. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért ez egy kicsit álszent megjegyzés volt, kivéve, ha te vega vagy... Vagy a megevett állatok bőrét dobjuk ki, mert az szúrja az állatvédők szemét, ha felhasználjuk? Nem értem, hogy ha ezeket az állatokat amúgy is megesszük, akkor miért ne lehetne minden részét értelmes célokra felhasználni.
2012. júl. 18. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Mármint ruhaszőrméből? Az nem jó, bizony azokat elég kemény vegyszerekkel kezelik.
2012. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! Esetleg nincs valami "bio" szőrme, ami úgy van kikészítve, hogy nem káros az egészségre? A nyúlszőr dummyt vadászkutyáknak miből készítik? Vagy az embereknek készült szőrmejátékokat? Ilyet is láttam már.
2012. júl. 18. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!