Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti nem szoktatok sírni pl. az...

Ti nem szoktatok sírni pl. az Illatos úti gyepmesteri telepen? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés
Amikor két éve elhoztuk a mostani kutyánkat a Budaörsi ÁllatMENHELYRŐL (ahol elvileg nem altatnak) iszonyú volt végigmenni a menhelyen.Mindenhol ugató,vágyakozó szemek, " hogy engem vigyél haza" . Borzasztó volt látni ahogy ott "könyörögnek" a rács mögött. Majd végül a kiválasztott kutyával végigvonulni a kenelek előtt és látva azt a csalódást a szemükben,hogy "miért nem engem választottál??" Én megint itt maradok és várhatok amíg valaki talán pár nap!hét múlva erre sátál és talán hazavisz. Én most megyek a héten az Illatos útra megmenteni egy lelket !!! :) Már ezen is megkönnyeztem ahogy leírtam :(
2012. júl. 19. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez van, ilyen a világ, hogy miért ilyen, nem tudom, de nem tudsz mindent és mindenkit megmenteni...
2012. júl. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos mi nem tehetjük meg hogy örökbefogadjunk kutyát,de ha igen akkor csak onnan lesz. Már az oldaluk végignézése is könnyet csal a szemembe. Most is fb-ra kitettek egy kutyut,olyan édes... de a párom szüleinek lakásában lakunk nem engedik a háziállatot,ráadásul 2 éves kicsink van.. [link] ez az a kutyus.
2012. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért nem szoktam sírni, mert ha minden ilyen miatt sírnék, qrva szomorú lenne az életem.

Ilyen a világ, sok mindent nem tudsz tenni ellene.


Évente több millió állat pusztul el állatkísérletekben.

Évente több ezer cápát csonkítanak meg, és pusztul el a csonkítás miatt.

Évente több tízezer delfint ütnek agyon vasbotokkal.

Évente 150000 (nem tévedés, száz ötven ezer) faj pusztul ki, ebből kb 100-130 ezer bizonyítottan az emberi tevékenység miatt.

Olyan fajoknak pusztulnak ki teljes populációi, és kerülnek a veszélyeztetettek listájára, a szibériai- bengáli tigris mellé, mint az afrikai oroszlán, vagy a nílusi krokodil!


Ilyenek után az ember idővel belefásul ezekbe a dolgokba, mert nem lehet megváltani a világot.

De értékelem a hozzáállásod, a világot nem tudod megváltoztatni, de azt a megmentett állatot ez nem érdekli, az ő életét megmented. :)

Erre mondják, hogy egy fecske nem csinál nyarat, de fecskék nélkül nincs nyár! :)

2012. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy ne tudom megmenteni a világ összes állatát,de ha tehetném megtenném. De legalább egy lelket megmek majd az Illatos útról:) nem igaz ? egy kutya is egy kutya :)jobb mint a semmi :)
2012. júl. 19. 12:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Meglehet szokni hidd el.
2012. júl. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!