Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi ideig várható el a...

Mennyi ideig várható el a kutyától a feladat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mennyi ideig várható, hogy üljön, feküdjön, maradjon.....stb, amit parancsra tesz?
2012. júl. 19. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg fel nem oldod vagy más feladatot nem kap.
2012. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetben maximum 1-2perc, aztán ez idővel növelhető úgy, hogy akár órákig is képesnek kell lennie egy helyben feküdni/ülni, addig amíg a gazdi fel nem oldja.
2012. júl. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ülnie/feküdnie kell, ha kell, órákig. De én pár másodperc után fel szoktam oldani. Nem a seregben vagyunk, a kutyám szófogadó anélkül is, hogy ilyenekkel traktálnám.
2012. júl. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem simán marad addig egy helyben, amig kényelmesen kiállunk a kocsival, szenvedünk a nagykapuval, stb, kb. 5 perces cécó mindig, de maradna tovább is.
2012. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ülésben pár percig szoktam várakoztatni. Vizsgaszerű, szabályos fektetésben is max. pár percig.

Amúgy a hétköznapokban való helyben maradást lazábban kezelem atekintetben, hogy eldőlhet az oldalára, megfordulhat, stb...de OTT KELL MARADNIA, AHOL HAGYTAM. Ezt akár 1 órán keresztül is műveli pl a körzeti doki előtt :)

Más pózokban, pl meghajlás, hanyatt fekvés, pitizés, stb. max. 5 másodperc, kivételes helyzetben max. 10 másodperc

Ja, általában természetesen addig marad a pózban, amíg fel nem oldom.

2012. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. júl. 20. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!