Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A nevelőanyukám yorkshire...

A nevelőanyukám yorkshire terriert akar venni, de nekem nem tetszik az a kutyafajta, de én inkább egy shih-tzut v valami nagyobb kutyust szeretnék, de ő nem tágít a kiskutya felől, mit tegyek?

Figyelt kérdés

#akar #yorkshireterriert
2012. júl. 20. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem hallgat rád nincs mit tenni. Sztem örülj neki, hogy lesz kutyus. Azt is ugyanúgy fogod szeretni egy idő után. :)
2012. júl. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

shitzu nem nagyobb mint a yorki.


és örülj neki hogy egyáltalán vehettek kutyát. az én szüleim egyáltalán nem engedték meg gyerekkoromban. sajnos...

2012. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem minden kutya szép :) Mindegyik különleges valamiben :) Szerintem te is megfogod gondolni magad ha már ott lesz nálatok a kutyus :)) De ha nagyon nem szeretnéd azt a kiskutyust akkor próbáljatok megegyezni olyan fajtával ami mind a kettőtöknek tetszik :)
2012. júl. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy akár keverék kutyus is lehet. Azokbók is van kisebb nagyobb méretű .
2012. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*Azokból
2012. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudom hogy ez nem nagyon hasonlít egyik kutyafajtához de hátha tetszene nektek: [link]
2012. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Itt is vannak eladó kiskutyák Havanese és yorki keverékek : [link]


A havanese kutya: [link]


[link]

2012. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
3 shih-tzum van, sokkal jobbak,mint a yorkiek, ismerek tenyésztőt..hát össze sem lehet őket hasonlítani.
2012. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha normális,standard méretű,jó helyről vett yorkie akkor nagyon helyes kutyád lesz,és okos is!

Tehát ilyen:

[link]


Nem ilyen kitalált agyonszaporított "fajta":


[link]


Persze Shih-tzu mellett én is voksolok,2 is van a családban,hatalmas egyéniségek bár nem valami könnyen tanulnak:)

2012. júl. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm tanácsaitokat,hasznomra lesznek!!
2012. júl. 20. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!