Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gennyes vizelettől lehet...

Gennyes vizelettől lehet gennyes a kukija vége a kiskutyámnak?

Figyelt kérdés

Dokinak mutattam, azt mondta normális a kukija, nem lát semmi gyulladást. Én is néztem este, semmi nem volt rajta, nem piros, nem gennyes. Aztán pisilt és újra nézem, akkor már csupa genny volt a szőre a kukija végén, és még egy enyhe véres csíkot is letöröltem a gennyel.

Sokat iszik, sokat pisil, de még csak 8 hetes, amúgy is gyors ilyen kicsi korban az anyagcsere. Sumetrolimot írt a doki, azt mondta, ha nem múlna váltsam ki és azzal kezeljem.

Nagyon aggódom, mi lehet ez? Hétvégén már nem tudom orvoshoz vinni.

Egyébként a kedve nagyon jó, túl jó... :)


2012. júl. 20. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a vizelete gennyes, hanem a nemi szerve inkább. A vizelet , ha genny is van benne, akkor sem lesz ennyire látható formában.
2012. júl. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre, de akkor miért van, hogy főként pisilés után látok csak gennyet? Honnét ürülhet?
2012. júl. 21. 09:26
 3/4 gabrielli ***** válasza:
Az én kutyámnál is volt ilyen. Orvoshoz vittem, azt állapította meg hogy kezdődő húgycsőgyulladása van, adott injekciót és két hétig nyomattam bele az antibiotikumot. Egy hónap mulva ismét jelentkezett a dolog, elmentem más dokihoz, majd ismét máshoz, mert nem jött hogy elhiggyem, hogy ez teljesen normális kan kiskutyák esetében! Azóta ki nem nyitottam első orvosom rendelőjének ajtaját. Tehát, ezek szerint nem kell pánikolni, ahogy a kutyus nő és elmúlik a kamaszkor, úgy ez a gennyezés vagy mi a szösz is elmúlik.
2012. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért betadinozzam? Köszi!
2012. júl. 22. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!