Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért, mitől gennyes 7 hetes...

Miért, mitől gennyes 7 hetes kiskutyám kukija?

Figyelt kérdés

Pár napja hoztuk haza, ma vettem észre, hogy a kis szőr össze van tapadva a kukiján és gennyes, néha nyalja, de azt a pisilések után teszi... Ezüstkolloiddal egy vattával lemostam neki, ha naponta többször megismétlem eredményes lehet?

Egyáltalán mi okozta ezt neki, a kosz az alomban? Egy hét múlva megyünk dokihoz is...


2012. júl. 6. 12:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szívjál fel fecskendőbe betadin-t, naponta 2-3 x nyomd bele a kukijába, fogd meg a végét, hogy ne rögtön jöjjön ki a betadin. ( picit tarts bent ) REMÉLEM ÉRTHETŐ VOLTAM:-)
2012. júl. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
előző vagyok, 2-3 nap alatt teljesen rendbe jön!
2012. júl. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi, de ugye így csak a bőr alá megy majd a betadine? A húgycsőbe nem, igaz? Szerinted mitől lehet ez? Egyébként nagyon köszönöm a tanácsod! :)
2012. júl. 6. 12:18
 4/17 anonim ***** válasza:

kanoknál gyakori fertőzés...

Ilyen kis korban nem szokott , hacsak nem koszos helyről van a kiskutyád.

Ha állatorvoshoz viszed valószínű ő is ezt a betadinos öblítést csinálja!

2012. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
elfelejtettem írni , hogy kádba csináld mert a betadin fog és minden olyan lesz :-)
2012. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Meg is kellett fürdetnünk mikor haza hoztuk, mert kakis volt sok helyütt... Elég koszosak voltak, 10-en egy pici helyen voltak. :S Elképesztőőőő!
2012. júl. 6. 12:22
 7/17 anonim ***** válasza:

szegény , reméljük más baja nincs .

Féregtelenítőt, oltást kapott?

2012. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Féregtelenítőt is itthon kapott, az 1. oltása megvan. Nem hittem, mikor kiválasztottuk a picit, h pár hét múlva ez fogad... Tudtam, hogy nem tenyésztő a srác, de most már azt sem hiszem, hogy egyáltalán a pénzen kívül érdekli más is, az állatok tuti nem!

De már nem is érdekel ez az egész, a lényeg, hogy már jó kezekben van, mi imádni fogjuk, már most is imádom. :)

Egy kis apróság, védtelen kis parányi élet, nem is értem, hogy tudja őket bárki is félvállról venni, főleg, ha az egészségükről van szó!

Bocs, az estlegesen felesleges kommentért, de fel vagyok háborodva kicsit...

Remélem most már minden rendben lesz! :) Köszönöm!

2012. júl. 6. 12:49
 9/17 anonim ***** válasza:
Amúgy biztos vagy benne, h az genny?
2012. júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen. Össze is szárad, a pisi nem lenne ilyen...
2012. júl. 6. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!