Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pitbull kutyám (szuka) most...

A pitbull kutyám (szuka) most lesz 3 éves és a testvérem állát megkapta egy picit, hogy csak egy picike kis csöpp vér volt az állán. Az apám reakciója az volt, hogy vitessük el, de én nagyon szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 15:59
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az okos testvérem most mondta el,hogy a kutyának egy hús volt a szájában és úgy hajolt oda,szóval...azt hiszem csak ez volt a baj
2012. júl. 22. 14:01
 22/28 anonim ***** válasza:
Ennek sem szabadna oknak lennie arra, hogy odakapjon a kutya. Bármit ki kell tudnia venni a szájából bármelyik családtagnak. Ha a kajáját kisajátíthatja, akkor megteheti ezt a labdájával, vagy egy hellyel, vagy egyszerűen csak dönthet úgy, hogy hozzá ne nyúljon senki, ha ő nem akarja.
2012. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
tegnapelőtt 19:08 : hiába van megnevelve, ez egyszerűen beléjük van kódolva! Én annó egy műsorban láttam, hogy egy kiképzett profi rendőrkutya azért harapta meg a riportert mert felé hajolt és puszit akart neki adni...
2012. júl. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ha engem akart volna megpuszilni, én is pofánvertem volna :))
2012. júl. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Téged nem hiszem,hogy sokan csókolgatnak!
2012. júl. 23. 20:55
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődnél :))

De most viccen kívül, nem smárolunk le vadidegen kutyákat, ezt még egy kisgyerek is tudja. Ha meg az a kutya bántani akarta volna azt a csajt, akkor nem megkarcolta volna az arcát, hanem a fél fejét leszedte volna ott helyben. Egy figyelmeztető odakapás volt, csak az emberi bőr sérülékenyebb, mint a kutyáké.

Tanulság: tartsuk tiszteletben mindenféle idegen élőlény szeméyles terét, legyen az ember, kutya, ló, vagy bármi más.

2012. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

1.Nem vadidegen kutya,hanem már 3 éves és 8 hetes kora óta van velünk.

2.Nem kisgyerek,hanem 14 éves.....tehát,ha nem tudod a részleteket akkor ne is írj véleményt.

2012. júl. 24. 10:16
 28/28 anonim ***** válasza:
Ja, én azt hittem, hogy még a riportert harapó kutyáról beszélünk, sorry :)
2012. júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!