Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 éves szuka pitbull - szállít...

2 éves szuka pitbull - szállítható BKV-n, vonaton?

Figyelt kérdés

Haza kellene utaznunk vidékre, nem tudom itt hagyni.


L20


2010. nov. 1. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szájkosárral igen.
2010. nov. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
a kutya fajtája tök mindegy. Akár Német dog, akár spániel, kötelező a szájkosár, hacsak méreténél fogva, nem lehet kézipoggyászként (kutyatáskában) szállítani, ezesetben még jegy sem kell neki. De amúgy érvényes jegy és szájkosár, illetve póráz kötelező. Viszont a vakvezető, mozgássérülteket segítő, illetve rendőrségi kutya díjmentesen szállítható.
2010. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

igen lehet , ahogy az előttem lévő válaszolók is írták, de szájkosárral ! egyébként megkérdezhetem , hogy honnan vettél pitbullt?:)elég régóta betiltották a tenyésztését,és csakengedéllyel lehetett tartani.



üdv egy AMSTAFF gazdi. nagy valószínűséggel a tiéd is staff:D

2010. nov. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak: elég sok helyen hozzá lehet jutni pit bullhoz. Ugye te sem gondoltad komolyan, hogy illegálisan nem tenyésztették tovább őket? :)


Egyébként ősztől eltörölték a pit bull törvényt.

2010. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ő nem staff, Ő pitbull. :D

2 éve kaptam ajándékba a szüleimtől, mikor elköltöztem otthonról. Azóta Ő vigyáz rám. :))

2010. nov. 1. 14:25
 6/10 A kérdező kommentje:
Eltörölték? Nagyon helyes! Semmivel nem rosszabbak ezek a kutyusok, mint mondjuk egy spániel.
2010. nov. 1. 14:26
 7/10 anonim ***** válasza:
az utolsó mondatod a szívemhez szólt :D Nekem egy pit-em és egy spánielem van :D Puszipajtások, a spani 2 évvel idősebb :)
2010. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez édes :)))
2010. nov. 1. 20:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Hülyeség a pit törvény (szerencse, hogy törölték), bármelyik kutyából lehet veszélyes vadállat, ha hülye a gazdája! :S


Tényleg! Hol vettetek pitet!? Én imádom a fajtát (bár melyiket nem?). :D

Párom szeretne egyet, és kíváncsi vagyok, hol lehet venni!

Köszi!

2010. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én nem tudom, hogy hol vették nekem, csak annyit, hogy valahonnan a Dunántúlról... :D

Abszolút igazad van, a kutya jelleme nagyban függ a neveléstől. Az evidens, hogy egy pitbullt meg mondjuk egy yorkit teljesen máshogy kell nevelni, de mindkettő nevelhető teljesen jó irányba. Az én szemszögemből a pit volt előnyös, mert a házőrzési, személyvédelmi dolgokra volt kihegyezve az egész, ezentúl meg egy tündéri lakótárs, akit imádok :)))

2010. nov. 1. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!