Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zakkant vagyok? Vagy mások is...

Zakkant vagyok? Vagy mások is ilyenek kutyák terén mint én?

Figyelt kérdés

Beaglem van, és majdnem minden beaglet ismerek aki a környéken lakik.Ismerem a kutyám szüleit, nagyszüleit. Sőt a testvérei nagy részét is ismerem, meg a féltestvéreit is.Jó látni, hogy milyenek külsőre és belsőre. A szülőket ismerve mit örököltek,hogy néznek ki. Meg a kutyák szeretnek eljátszani is. Meg igy új embereket ismerhetek meg. Tehát szerintem ez tök jó dolog. És mégis sokszor úgy veszem észre, hogy az embereket egyáltalán nem érdekli, hogy neki is ilyen kutyája van mint nekem, vagy hogy rokonok. Egy csomó embert egyáltalán nem is érdekli,hogy ki lehet a kutyájának a rokona ( és akkor mégis pároztatni akar vele,de ezek szerint tök 8 hogy kivel o.O ).

vagy például vkinek irtam egy üzit iwiwen, hogy honnét származik a szukája és tojt válaszolni.... most miért ilyenek az emberek?

egyáltalán nem érdekli őket a kutyájuk?

vagy velem van a baj? sokszor olyan elkeseritő...

Szeretek kommunikálni,de nem zaklatok senkit :)


2009. júl. 15. 00:53
 1/5 A kérdező kommentje:
ja meg a tapasztalatot is szeretek igy gyűjteni:)
2009. júl. 15. 00:54
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ezzel nincs gond, nem vagy zakkant.

Minden embernek más az érdeklődési köre. Ezek szerint téged érdekel a kutyád pedigréje, és szeretnél ez ügyben minél többet megtudni. Ez nem baj.

Vannak olyan emberek, akiket viszont ez nem érdekel, de lehet, hogy valami más (kutyával kapcsolatos dolog) sokkal jobban.

Beszélgess beagle tenyésztővel, kutyás fórumokon megismerkedhetsz hasonló gondolkodású emberekkel.

És még egyszer: nem vagy zakkant :)

2009. júl. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

szia.

nekem 4 beagle-m van ,ha gondolod beszélhetünk,szivesen megosztom a tapasztalataimat veled.ha érdekel irj,és irok a privát cimedre.

2009. júl. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is van beagle kutyum.

Nem vagy zakkant,velem is ezt csinálják.Írok más biglisnek aztán meg eszébe sem jutna válaszolni.Volt pl olyan,hogy írtam a kuytum testvérének a gazdijának,hogy hogy van a kutya,hogy viselkedik,azt írta vissza hogy áá őt nem érdekli a kutyája.De hát könyörgöm,akkor minek vett kutyát. :OO

2009. júl. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

akkor jó:)

hát én bármiről szivesen beszélek a kutyákkal kapcsolatban is.Szóval nem értem, hogy akinek kutyája van azok közül sokan mért olyan érdektelenek?

03:32-is :) nyugodtan irj, ha van kedved msn-ezni :D

2009. júl. 15. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!