Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudtok véletlenül valakit,...

Nem tudtok véletlenül valakit, aki éppen kistestű kiskutyát szeretne örökbefogadni?

Figyelt kérdés
Az utcán találtunk egy irtó aranyos kiskutyát, mi nem tarthatjuk meg, mert már van 2. A menhely nem tudta befogadni olyan nagy a létszám túltengés, de írtunk egy ideiglenes befogadói szerződést, míg lesz üresedés, viszont nálunk nagyon nincs jó dolga a kiskutyának, egész nap szállítóboxban kell lennie (2 óránként kiengedem egy picit játszani) mert a kutyáink nem tolerálják. Nagyon sürgős lenne, hogy legyen egy jó gazdija! 7-8 hetes, szuka és kistestű lesz (max. közepes). Segítsetek!
2012. júl. 21. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha budapesti vagy, vidd el a Rex Állatotthonba.

[link]

2012. júl. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok budapesti, de a kutya papíron már az itteni állatmenhely gondozása alatt áll, nem adhatjuk oda senkinek, csak aki örökbefogadja.
2012. júl. 21. 21:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Két hónapja elpusztult a kutyánk, ha előbb tudom, akkor elmegyek érte. De már találtam egy menhelyen másikat, hétfőn visszük haza.
2012. júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Hátha tudok segíteni.
2012. júl. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Megoldódott szerencsére, lesz gazdija! Szombaton viszik el, már csak addig kell kihúznia valahogy.
2012. júl. 22. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!