Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mind a ket kutya faj-e?

Mind a ket kutya faj-e?

Figyelt kérdés
Egy illetotol vettem ket Foxi kolykot de nem testverek az apjuk egy de az anyjuk kulonbozo es itt a bokkeno mert az egyik kiskutya pnt olyan mint az anyja csak hullamos a szore. Szerintetek valami keverek lehet az egyik vagy el fogja noni azt a hullamos szort
2012. júl. 22. 09:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
abban nem vagyok biztos hogyu az apjuk valojaban ugyanaze?
2012. júl. 22. 09:42
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ezt a kérdést szerintem még te sem érted! :)
2012. júl. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindkettő egy fajhoz tartozik, hisz kutyák. (kutya=faj, foxi=fajta)

De közel sem biztos, hogy fajtatiszták. Mivel gondolom nem törzskönyvesek, így nem lehet kijelenteni, hogy 100% fajtatiszták.

2012. júl. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van két, ismeretlen eredetű, ki tudja milyen szülőktől származó keverék kutyád, akik talán hasonlítanak a foxira. Igen, egy fajba tartoznak: mindketten kutyák. Vagy mi is a kérdés tulajdonképpen?
2012. júl. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mind ketto anyja foxi es az anyjuknak van torzskonyve de az egyik kojok fajtatisztasagaba nem vagyok biztos!!!
2012. júl. 22. 11:36
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy az anyjuknak van törzskönyve, még nem lesznek a Te kutyáid fajtatiszták.
2012. júl. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha te magad se vagy benne biztos, akkor tőlünk mit vársz?
2012. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te ezt a kérdést úgy érted,hogy: Mind a két kutya fajtiszta?. Nem pedig ahogy az előttem válaszolók értik (Mind a két állat kutya). Ugye jól gondolom? Amúgy szerintem kinövi a göndörséget,mert az én bichon havanese kutyám ami tudniillik sima szőrű fél éves koráig göndörke volt,ma pedig már sima,mint a selyem. :)
2012. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"Mind a két kutya fajtiszta?" Az előtted szóló válaszolók is így értették. Igen, mindkét állat fajtiszta, tehát kutya.
2012. júl. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hat az utolso elotti ratapintott a lenyegre koszonom a valaszokat
2012. júl. 23. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!