Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek fél szemű kutyája?

Van valakinek fél szemű kutyája?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert én egy ilyet készülök kimenteni egy sintértelepről :(
2012. júl. 22. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs, a környékünkön van egy. Semmiben nem különbözik a többi kutyától, egy szeme van, ennyi. A kutyát nem zavarja, a többi kutyát se. Az emberek csinálnak esetleg nagy ügyet belőle,hogy jhajj szegény. Nem kell sajnálni, hiszen nincs semmi baja, egészséges, kiegyensúlyozott kutyus, az én kutyámmal is nagyon jól elvannak :)

Ne törödj vele te se különösebben(mármint azzal,hogy fél szeme van), szeresd csak :)

2012. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha fél szeme van az csak szépséghiba. Nem is számít. Kutyánál az se számít, hogy vak-e vagy sem. Tökéletesen tájékozódik, hiszen az orrával lát és a szeméven néz. Egyszer bekötöttem a kutyám szemét. Tökéletesen tájékozódott. Nem ment neki semminek se. Az, hogy fél szeme van semmit se számít.
2012. júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom ,hogy semmit sem számít.Engem egyáltalán nem zavarna :) ha lány lesz elhozom mindenképpen és nagyon nagyon jó dolga lesz !! :) Imádnám :)
2012. júl. 22. 15:59
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem volt, ha van kérdésed, írj. de igazából semmi különbség nem volt félszemű, meg 2szemű kutya között. nem volt nagy koordinációs zavara, vagy ilyesmi.
2012. júl. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak teljesen van kutyával van tapasztalatom, de még az sem volt vészes igazából, annyi, hogy óvatosabban közlekedett, de remekül kiismerte magát pusztán szaglás és hallás alapján, jobban mint mondjuk egy vak ember, úgyhogy szerintem az, hogy csak 1 szeme van, szinte semmiben nem fogja korlátozni.
2012. júl. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!