Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Óriás uszkárról tapasztalatok?...

Óriás uszkárról tapasztalatok? Vélemények? ára? Van valakinek ilyen kutyája?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék későbbiekben egy Óriás Uszkárt.

Van valakinek ilyen kutyája? Milyen árban vannak?

Tapasztalatok?

Tenyésztőknek még nem írok.

Normális válaszokat válaszokat várok,előre is köszi :)


2012. jan. 14. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

hát én nem tudok de itt van minden: http://www.youtube.com/watch?v=vz14NGD-8bg


De szerintem ronda.

2012. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van:) fekete kislány, igazán itthon nem nagyon tenyésztik,én Csehországban vettem 1000 euróvolt az ára.

Hihetetlen okos kutya, sok kutyával volt már dolgom de ilyen okossal kevéssel viszont nem német juhász, ezért nem szereti ismételni a tanultakat. Döbbenetesen gyorsan tanul, nagyon kedves, jól alkalmazkodó kutya.

2012. jan. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ismerek néhányat. :) Nagyon jópofa, okos, energikus és könnyen tanítható kutyák. Olyannak ajánlom, aki szeret mozogni, kirándulni, sétálni, kutyaiskolába járni, trükköket tanítani. Aki kedvet érez a kutyakozmetikázáshoz, mert nem árt pár fogást megtanulni a szőrének a karbantartásához. Mivel szobakutyák, ezért a napi séta után időt kell szánni a kutya megtisztítására is, hogy ne a lakásban szórja szét a koszt.

Ha Magyarországról szeretnél kutyát, akkor időben kezdj el nézelődni, mert valóban kevesen tenyésztik. Az ára 100.000 felett van, de a pontos összeg a tenyésztőtől függ.


A kedvenc uszkáros képem:

[link]

2012. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ó köszönöm a válaszokat! :) akkor utánuuk nézek,néztem egy pár kennelt,de egyiksem az igazi:/
2012. jan. 14. 21:54
 5/6 Akiteki ***** válasza:

Valóban itthon nehéz lenne venni, nem értem miért nem tenyésztik, pedig nagyon szép és okos kutyák.

Ha egyszer vennék lottót és nyernék is, biztosan lenne nekem is egy.

2012. jan. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van egy szaporító Magyarországon, aki nagyon durván gyártja a ronda és beteg óriás uszkárokat, őt kerüldd el mindenképp! Ha godolod, privát üzenetben el tudom küldeni egy megbízható tenyésztő elérhetőségét, de nála csak akkor lesz legközelebb kiskutya, ha elegendő számú gazdijelölt összejön. Ez akár éveket is jelenthet, szóval ha nem sürgős és érdekel a dolog, akkor szólj!
2012. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!