Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítesz tisztázni? A Boxer a...

Segítesz tisztázni? A Boxer a közepes, vagy a nagytestű kutyákhoz tartozik?

Figyelt kérdés
Mert 10-25kgig mondják, hogy közepes, de az átlag boxerek teljesen határon vannak szerintem. ismerek olyat, aki 22 kilós szuka, és olyat aki 30 kgs kan... Akkor most milyen táp kell neki? Médium, vagy Large kölyökkorban?

2012. júl. 22. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Közepes testűek :)
2012. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Közepes.
2012. júl. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én boxerem pl még elég kicsi, 3 hónapos és 9 kiló, egyáltalán nem dagi... én keveslem azt a 22 kilót... (de bocsi ez nem a kérdésedhez tartozik)
2012. aug. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És szuka vagy kan a boxid? Az enyém is három hós szuka, és 7 kiló... pedig nem sovány.
2012. aug. 26. 09:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Szuka az enyém is, pont ma 3 hónapos.

Szerintem teljesen rendben van az alkata. A szomszédunk pl azt mondta hogy dagi (az ő 10 mázsás tacskója dagi inkább... na mind1), volt már aki azt mondta, hogy sovány :S

Most hirtelen sokat nyúlt, kis őzike lábai vannak :D de úgyis majd később kezd még el izmosodni...!

2012. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem hányszor eteted egy nap, és milyen táppal?
2012. aug. 28. 17:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Eleinte 4x, de már csak 3x. Nem is enne többször. Házi kosztot kap, allergiás lett vagy a konzervre vagy a tápra, nem tudjuk mire és egy csomó pukli jött ki az egész testén kisebb-nagyobb és a doki azt mondta csakis azt adjuk neki amit mi eszünk. Reggel, délbe, este kap amikor mi is eszünk.

Tésztát, zöldséget, húst, tojást, rizset, túrót, de megeszi pl a gyümölcsöt is.

2012. szept. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tied hányszor, mit, mennyit?
2012. szept. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ment a privát :)
2012. szept. 1. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!