Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Embernek való LH tesztet...

Embernek való LH tesztet (ovulációs) lehet kutyánál használni?

Figyelt kérdés
Nem találok sehol kutyának valót
2012. júl. 22. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de szerintem az ember máshogy működik, mint a kutya. :) Én a helyedben állatorvostól kérnék segítséget. Hátha van valami, amit ajánlani tud.
2012. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Egy szaporodásbiológus meg tudja mondani. Pár napig kell hozzá járni, hogy meg tudja mondani neked. Nem olcsó, de Te nyilván minőségi tenyésztést folytatsz, így belekalkuláltad a költségeket előre... ha teljesen véletlenül nem ez a helyzet, akkor inkább ne fedeztesd.
2012. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

első köszi a választ.


második nem vagyok kiváncsi se a véleményedre se az okoskodásodra. olvasd el mégegyszer a kérdést próbáld meg értelmezni hátha nagyobb sikerrel jársz mint az előbb... ha nem akkor pedig ne irogass..

2012. júl. 22. 20:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. Progeszteron mérést kell csináltatni állatorvossal, de egy átlagos kan kutya is lazán megmondja, hogy mikor jó. Viszont, ha ennyire nem értessz hozzá, akkor inkább ne szaporíts, hanem ivartalaníttasd a szukát!
2012. júl. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Feltételezzük a legjobbat a kérdezőről. Lehet, hogy most tájékozódna a dolgokról, mielőtt belevág a tenyésztésbe. Senki se úgy születik, hogy tudja az ilyesmit, és ez az oldal pont arra van, hogy megkérdezze. :)
2012. júl. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mire oda jutok, hogy a kutyám tenyésztésbe vonható legyen, addigra ezekről a dolgokról akkor is hallok, ha nem kérdezek rá külön. Mint ahogy én se vagyok tenyésztő, de egyszerűen nem tudom elkerülni ezeket az információkat a kutyás társaságokban és a kiállításokon. Ha meg kérdezni kell, akkor azt nem egy olyan oldalon teszem, ahol ki tudja milyen kóklerek válaszolnak, hanem megkérdezem az állatovost vagy egy tapasztalt tenyésztőt.
2012. júl. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Úgy gondolom, hogy a legjobbat feltételeztem a Kérdezőről. Semmi bántót nem írtam. Leírtam a folyamatot és feltételeztem, hogy minőségi tenyésztést folytat. Mire Ő elkezdett hisztériázni és azonnal támadni. Akkor most ki is a bunkó?

2012. júl. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az itteni állatorvos nem csinál ilyen mérést.én pedig nem tudom pontosan hogy mikor kezdett tüzelni, 12 és 16 között az biztos. Na mindegy szerdán meg pénteken fedeztetjük aztán majd meglátjuk.
2012. júl. 23. 12:26
 9/10 anonim ***** válasza:
De ugye törzskönyves kutyákról beszélünk és van kennelneved?
2012. júl. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a kutyák törzskönyvesek, egészségesek szürtek vizsgáltak. kennelnevünk nincs és nem is lesz. a ne szaporíts szövegtől kíméljetek!
2012. júl. 23. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!