Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezdtétek el használni...

Mikor kezdtétek el használni az ovulációs tesztet?

Figyelt kérdés
Minden hónapban pontosan megjön- 26 napra - néha 1-2 nappal hamarabb. Az interneten lévő ovulációs naptár segítségével számolom, mikor kell együtt lenni...ez mennyire megbízható?Vásároljak inkább ovulációs tesztet?
2012. júl. 12. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak a napok számolgatásával nem tudod pontosan belőni az ovulációd napját. De ha kétnaponta vagytok együtt a ciklusod középidején, akkor az is jó.

Ha méricskélni szeretnéd magad, akkor hőmérőzhetsz, vehetsz PG53-at (ösztrogén szintet nézi) vagy ovulációs tesztet (LH szintet nézi). Szerintem az ovulációs teszt (bár az a legjobb) elég drága, mert 1-2 ciklus alatt elhasználsz egy teljes csomagot. Ezért talán jobb az első kettő, az nem kerül sokba és akárhányszor használható.

2012. júl. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy ha mégis az ovu teszt mellett döntesz, akkor vegyél pl. a vaterán, mert ott olcsó, sokkal kevesebbe kerül, mint a gyógyszertárban.
2012. júl. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Javasolnád esetleg, hogy megnézessem a hormon szintemet is?
2012. júl. 12. 09:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Utána néztem a neten a PG/53-nak, tuti jókat írnak!Ezt szerintem kipróbálom!Nagyon köszönöm!Nem is tudtam, hogy létezik ilyen!!!
2012. júl. 12. 09:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A PG53-ban az a jó, hogy egyszer megveszed és akárhányszor használhatod. Viszont nem 100% és kell pár hónap, mire megtanulod használni.

Én az első hónapban semmit sem láttam...nem is volt rendes peteérésem mert a hormonjaimmal volt egy enyhe eltérés. Úgyhogy igen, javasolnám, hogy kezdj egyből hormonvizsgálattal. Egy kört megspórolhatsz.

2012. júl. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, segítenél még abban,hogy hormonvizsgálatra nőgyógyásztól vagy a háziorvosomtól is tudok beutalót kérni?Vérből csinálják a vizsgálatot?Vagy végeznek esetleg mást is?Előre is köszönöm!
2012. júl. 12. 09:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Vettem en is PG/53 mikroszkopot, hat nekem nem mutatta a peteerest, viszont a paromnak pafranyos lett:) vateran vettem ovulacios tesztet, 30 db volt 2500 ft. Az elso honapban elhsznaltam az osszeset, hogy tudjam egyaltalan mikor van peteeresem:) jo, rajottem, kitapasztaltam, utana valo honapban mar csak 10 db-ot vettem, ez kb 800 ft volt :)) es azota 16 hetes terhes vagyok :)

En az ovutesztet ajanlom inkabb, nem olyan nagy kiadas:))

2012. júl. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!