Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok venni kutyának...

Hol tudok venni kutyának interaktív játékot?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni kutyámnak interaktív játékot ami az agyát mozgatja meg. Ilyenekre gondolok mint pl. ezen amik ezen honlapon vannak [link] a baj mindössze, h utánvéttel nem tudok nálluk venni, az én bankártyámat meg nem tudják elfogadni. Kerestem google-ba ilyen játékot áruló boltokat de semmi eddig. Ha vki tud segíteni, annak örülnék. :)

2012. júl. 22. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem sokkal örömetlibb esemény az, ha Te játszol a kutyával. Erősiti a kettőtök közötti köteléket, és megismeritek egymást. Annyira drágák ezek a vackok.

De ha ragaszkodsz hozzá, szerintem érdeklődj náluk e-mailbe, lehet, hogy futárszolgálattal, vagy utánvéttel is ki tudják neked vinni.

2012. júl. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Napi minimum 1 órát, ha nem melózok 2 órát is foglalkozom vele, de ilyenkor csak fizikailag "mozgatom", szeretném az agyát is tornáztatni. :] Persze ha van vki ötlete, h ezt házilag, h tehetném meg, kíváncsian várom! :D
2012. júl. 22. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
pl. elkezded a kiskutyádat tanitani. Ül, fekszik, helyben marad, lábnál követés, labdázás, labdakeresés, ezek mind olyan feladatok amik a kis agyát fárasztják, egyben nagyon hasznosak is a későbbiek folyamán.
2012. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Taníts neki trükköket, vagy játssz vele itt a piros, hol a pirost: 3db kisebb méretű agyagcserép +jutalomfalat/táp kell hozzá, a többi nagyjából megegyezik az emberi játékkal.

Amúgy pont tegnap láttam ilyen játékokat a Kik-ben, 2-3e Ft-ért.

2012. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ül, fekszik, felül, marad, behívás, pacsi, integetés ezt mind tudja, gondoltam vmi mással próbálkoznék.

Azért köszi a válaszokat, a cserepes dolog jól hangzik. :]

2012. júl. 22. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!