Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fekete-fehér szép rajzolatú...

Fekete-fehér szép rajzolatú husky kölyökkutyát hol tudok venni?

Figyelt kérdés
Nos tavaly elhunyt a huskym. Számomra rendkívül szép rajzolatú volt az ő arca. A közeljövőben újra huskyt szeretnék, viszont a hazai kennelekben nem igazán találtam olyat, mint amilyen ő volt. (megjegyzem azért hogy nem kiállításra, és nem szaporításra szeretnék új kutyát)

2012. júl. 23. 06:50
 1/8 anonim ***** válasza:
2 dolgot tehetsz, vagy vársz a tökéletes kutyára itthon vagy keresel külföldi kennelt ami azért relatíve közel van, hátha ott nagyobb sikerrel jársz.
2012. júl. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen kutyus volt? Mármint a rajza? Nincs képed róla vagy valami hasonló kutyusról?:)
2012. aug. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy hasonlót nem találtam. :S De tudok mutatni, privátba.:)
2012. aug. 6. 01:35
 4/8 A kérdező kommentje:

Bár itt is megtudom mutatni, 2 kölyökkori képpel.


[link]


[link]



Engem ez a típusú mintázat fogott meg. Felnőtt korára is elég szépen megmaradt, főként a feje középen a fehér csík. Hozzá hasonló kiskutyát keresek.

2012. aug. 6. 02:07
 5/8 Akiteki ***** válasza:

Ez a rajzolat erősen öröklődik. Az orrcsíkos kutyának legtöbbször ilyen orrcsíkos kölyke lesz.

[link]

Tényleg helyes pofija volt Cézárnak.

2012. aug. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi :) Igen csak hát sajnos ő már meghalt, azt hittem hamar találok olyat amilyen ő volt, de itt Magyarországon nem igazán mennek az ennyire "rajzos" kutyák. Ezt hiányolom. Ez miatt nem is találtam eddig. Amit linkeltél az sem olyan mint a Cesar. Túl elfogult vagyok.:D bocsi:) Amúgy Cézárnak legfőképp a fehér csíkja fogott meg. Felnőtt korára sem "nőtte" ki a rajzolatát.

De majd 1x valahol talán találkozok egy hasonmásával.:P

2012. aug. 7. 22:42
 7/8 Akiteki ***** válasza:
Olyat nem fogsz találni, de nem is kell. Ő egyedi és megismételhetetlen volt, mint minden kutya.
2012. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen talán igazad van. Én is gondolkodtam már ezen. Lehet túlságosan hiányzik és valahogy elvárnám hogy a másik kutyám is ugyanolyan legyen. De valahogy az ő kinézete a "favorit". Úgyhogy ha találkozok hasonlóval inkább olyat vennék meg, ami tényleg megfog, ha már a pénzemről is szó van. Kell a szerelem első látásra:)
2012. aug. 7. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!