Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 hetes golden retrieverünk...

9 hetes golden retrieverünk soványkának tűnik? Ez normális?

Figyelt kérdés
1 hete van nálunk. Első héten szép gömbölyű volt, most meg olyan nyúlánk, sovány. 1-2 nap alatt szemmel láthatóan változott. Tudom, hogy gyorsan nőnek, na de ennyire? Oltva, féregtelenítve van, és acana kölyöktáppal etetjük. Normális ez, vagy inkább vigyem orvoshoz? Ő az első nagytestű kutyám, előtte beagle volt, nála nem tapasztaltam ilyet.
2012. júl. 23. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
egy kicsit növeld meg az adagját ugye 3x kell enni adni és mindig a 3x kicsit többet adj neki hát ha így majd hízni fog egy kicsit,ha így sem kezd hízni,lehet,hogy másik tápra kell majd váltanatok, bár lehet jobb lenne orvossal tárgyalni..
2012. júl. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs róla képed? Ilyen előtte-utána? Mindkét "korszakról"?
2012. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én napi 4-szer adok neki. A tápon 180 g van feltüntetve, de ugye ez csak egy átlagmennyiség. Kutyától függ, hogy mennyi kell neki, ő elég mozgékony, szóval az iránymennyiségnél többet adok neki. Kb 200 g-ot osztok neki 4 felé. Ennél többet kellene adnom neki? Amúgy a kakija jó állagú, és kevés. Jól hasznosítja a tápot. Képem sajnos nincs. Nem olyan vészesen sovány a kutya. Hogy mondjam...Nem a magassága, hanem a hossza nőtt. Talán ezért tűnik soványabbnak. Magasságra is nőtt, de nem sokat.
2012. júl. 23. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!