Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok?

Milyen kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kertes házba, három iskolás gyemek mellé.
2012. júl. 23. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha következetes vagy, akkor német juhászkutya. Nagyszerű védelmező a családnak, viszont a siker érdekében keményen dolgozni kell. Ha sportosak vagytok, akkor magyar vizsla, boxer. Vagy a labrador, golden retriever. Én ezeket személy szerint nem tartanám, túl sok van belőlük. Bár juhászból sincs kevés. Na mindegy, ha írsz privát üzit, ott bővebben tudok írni. Üdv!
2012. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen nagyságút akartok!A német juhász jó kutya de a nagytestű kutyáknál sokszor lehet baj a csípőjükkel de ha keveréket vesztek akkor nem.Ha kistestűt akartok akkor a cocker spániel vagy a foxi.
2012. júl. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagytestű kutya: Labrador, Golden Retriever

Középmretű kutya: Beagle,bármely Spániel

Kistestű kutya: Bichon Havanese, Yorkshire Terrier


de én a menhelyi kutyákat is tudom javasolni,hiszen akkor egy életet is megmentesz. Nekem még nincs menhelyről kutyám,de több ismerősünknek van. Mind nagyon barátságos,egészséges és ragaszkodó.

2012. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!