Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A piacokon - mint a józsefváro...

A piacokon - mint a józsefvárosi, vagy kőbányai - vannak kutyás cuccok is?

Figyelt kérdés
Mint plédek, fekhelyek, felszerelések
2012. júl. 23. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Én akárhányszor jártam ott(elég sokszor) egyszer sem találkoztam vele.:/
2012. júl. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát az nagy kár :(
2012. júl. 23. 15:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Orczy téren ahol megáll a 24-es járkálsz? Az ott van mellette, van egy kisállatüzlet, elég jó árban van, ott vettem hámot meg táskát is neki. És rendelni is tudnak, ha kéred.
2012. júl. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az közel van :) köszi, oda elnézek. ez érdekes, mert pont azt tapasztaltam, hogy a kisboltok sokkal drágábbak. pl multkor egy hapsi az ecserin metrónál eladott nekem egy nylon szájkosarat 1900-ért, úgy, hogy máshol láttam 600ért is..
2012. júl. 24. 20:53
 5/9 anonim ***** válasza:
:D Az nem rossz. Egyszer Nyugatinál akartak rám sózni 1000-ért egy kutyakosarat.:-DD Utólag azt már bántam, nem volt érte az olyan rossz.:D Orczy-nál jó árban vannak dolgok. Westendben meg ilyen "trendibb" helyeken a ruhák ugye nem állnak meg 5000nél, csak ha szezonális leárazások vannak, ott láttam 2000 körül is.:-) Plusz táska is több ezer helyett 2500 körül kezdődik, én annyiért vettem és jó bélelt volt, párnával(még télen vettem).:D:D
2012. júl. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
na, szuper! :)) bár pont a ruha meg a párna nem érdekel, de pl esőkabát jól jön, nagyon szűkös az előző :)) és azért több dolog van, vagy nagyon pici a hely? tápok is vannak, amik jó minőségűek? jó lenne kimérős táp, semmiből sem merek neten rengelni több kilót.
2012. júl. 24. 22:54
 7/9 anonim ***** válasza:
:D Szomorú hírem lesz, kaják nincsenek, csak ilyen kiegészítők póráz, kendők, tatyók, ruci rengeteg, biléták, fekhelyek stb.... Nem olyan nagy a hely, esőkabát viszont volt.;)
2012. júl. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nembaj, szeretem a kacatokat :D lehet már holnap elnézek. köszi :))
2012. júl. 24. 23:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Szívesen, sok sikert!:):)
2012. júl. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!