Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A kőbányai piac az ugyanaz...

A kőbányai piac az ugyanaz mint a józsefvárosi?

Figyelt kérdés
Blahárol el lehet oda jutni?
2012. jan. 21. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem ugyanaz.Két különböző piac.

A kőbányai piac a Bajcsy-Zsilinszky Kórház mellett van.blaháról 28-as villamossal oda tudsz enni.Pont a piac előtt áll meg.

A józsefvárosi piac az orczy térnél van.Azt is eléred 28-as villamossal,csak jóval korábban kell leszállni róla..Szintén a piac előtt megáll a villamos.

2012. jan. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Blahárol el lehet oda jutni?"


élve?

2012. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy ha nem szimpi a 28as villamos:


Kőbányai: 2-es metróval Stadionok (vagy mittomén most hogy hívják) megállóig, onnan meg 95-ös busz a Sibrik Miklós útig.


Józsefvárosi: 4-6-os vili Harminckettesek teréig (Baross u), 9-es busz Kőbányai útig.

2012. jan. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ma 15:32

MInek menjen a blaháról a stadionokig többszöri átszállással több idővel?? A 28-as villamos ott teszi le mindkét piacnál.Még átszállni sem kell.

2012. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, h úgy menjen, ezek csak alternatív lehetőségek (egy db átszállással). Én pl nem szeretem a 28-as villamost, és ha tehetem, nem azzal megyek.
2012. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek...és ha a 28as villamossal megyek,akkor hány megálló kb?
2012. jan. 25. 19:09
 7/7 anonim ***** válasza:

a józsefvárosi kb 5-6

a kőbányai meg sok :D

amúgy a bkv.hu-n meg tudod nézni.

2012. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!