Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nemszeret kakilni a...

Miért nemszeret kakilni a kutyusom az alomba? Pisilés az nemgond, de a nagydolgot nemnagyon akaja csinálni az alomba! Megbüntessem vagy nem ha az alom mellé csinál?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 17:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Miért kell neki alomba? Nem lenne jobb ha egyből kint végezné el a dolgát?


Büntetni ne büntesd, azzal nem érsz el semmi, hanem dícsérd meg amikor jó helyre csinál.

2009. júl. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Milyen alom?!?!!?! A kutyát ki kell vinni, hogy elvégezze a dolgát, és igen, hogy szaladgáljon, mert szüksége van a mozgásra. A saját lustaságod miatt akarod megbüntetni?
2009. júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
51%

Takarítod rendesen azt az almot?

Ismerősöm cicája se akart oda menni, de az az alom úgy nézett ki, hogy én se szartam volna oda :D Aztán elkezdte gyakrabban takarítani meg jobb minőségű almot vett bele és láss csodát: a cica azóta nem jár a sarokba. :D

2009. júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
A kutyáknál nem úgy működik ez mint a cicáknál, nekik az alom természetellenes! Szeretik az otthonuktól minél távolabb elvégezni a dolgukat, némelyikőjük félre is vonul, zavarja, ha nézik. Egyébként is egy lakásban tartott kutyának szüksége van napi 3x sétára. Ha ezt nem tudod neki biztosítani, inkább ne tarts kutyát!
2009. júl. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Miért ne csinálhatná aloban?Mikor senki sincs itthon,egyszerübb!ÉS IGEN A KUTYÁMAT KIVISZEM SÉTÁLLNI,MERT SZÜKSÉGE VAN RÁ!!!DE NAGYON MÉG NEMAKAROM,MERT NINCS OLTÁSA!!!!!!!
2009. júl. 16. 11:44
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha senki nincs vele, miért van kutyád? én 6 évig éltem panelban, most vettünk kertes házat, és kutyát is csak most vállaltunk. felelősség, könyörgöm! le lehet pontozni!
2009. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha olyan kicsi még, hogy nincsenek meg az oltásai, akkor a szobatisztaságot is korai elvárni tőle.
2009. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nemhiszem hogy ha kicsi ne lehetene szobatiztaságot elvárni tőle!hisz még kicsi,addíg kell tanítani!!!!!!!!és van időm a kutyámra,de mikor én dolgozom arra értem hogy egyedül van!!ha ön nemlát bele az életem be nemkéne felhánytorgatni,van-e kutyám vagy sem!!és hiszem hogy van annyi felelőségem a kutyámmal szenben!hisz mert ön nemismer elmondom,önálló vagyok már 4 éve és 22 éves vagyok!szóval ha ennyi ideig magam intéztem dolgaim akkor megengethetem magamnak hogy ha gondolom,kutyám legyen!!!!!szóval nemkéne olyanokat írnia hogy felelőség,mert ezt ÉN PLÁNE HOGY TUDMO MI IS AZ!!!!
2009. júl. 17. 07:32
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod, hogy véleményt írjanak, akkor ne kérdezz...


Egyébként te is szobatiszta voltál csecsemő korodban?


A kutyaneveléssel kapcsolatban pedig ajánlom a szakkönyveket, pl. Jan Fennel: Kutyapszichológia.

2009. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
csak véleményre vagyok kíváncsi nem kioktatásra!!!!!
2009. júl. 17. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!