Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan ivartalanítottátok...

Ti hogyan ivartalanítottátok a szuka kutyátokat? Többi lent!

Figyelt kérdés
ugye 2féle módszer van. egyik, hogy csak a petefészket távolítják el, másik pedig, hogy az egész méhet.
2012. júl. 26. 13:11
 1/5 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%
Én sehogy, rábíztam az állatorvosunkra. Ő kivett mindent, ez az egészséges eljárás. A méhet benthagyni szerintem badarság,csak a baj van belőle. Nem tartom sokra azokat az orvosokat,akik így ivartalanítanak...
2012. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
aham, tehát az egész kipakolás a jó. csak az ugye azért egy nagyobb műtét.
2012. júl. 26. 13:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, ki kell pakolni mindent, mert ha a méh bent marad, később ugyanúgy begyulladhat mintha nem is lenne ivartalanítva a kutya. Nagyobb műtét, de csak egyszer kell túl lenni rajta és aztán a kutya egész életében megkönnyíti az ő és a te helyzetét is.:)
2012. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyusomnak csak a petefészkét vették ki, de ő még igencsak fiatalka volt, 4 hónapos. A dokinő szerint a méhe még nem volt teljesen kifejlett, és mára már teljesen el is sorvadt. Nem lesz vele gond :)
2012. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 diagnostic ***** válasza:
A mi dokink eredetileg csak a petefészek kivételét ajánlotta.Azt mondta hogy tévhit, hogy később baj lesz a méhével ilyenkor már..Mondjuk ezt fiatal kutyknál javasolja, idősebbeknél teljes kipakolást. Én megkértem,hogy vegye ki a méhét is,biztos ami biztos.
2012. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!